Kasulikud nõuanded

Cool Club lasteriided – stiilne riietus igaks sündmuseks

10.09.2019

Poola kaubamärk Cool Club on teada-tuntud paljudele lapsevanematele, kes otsivad oma järglastele stiilseid, mugavaid ja kvaliteetseid riideid. Kombineerides kõiki nimetatud omadusi, pakub bränd äärmiselt rikkalikku valikut erinevaid rõivaid, mis võimaldavad väikelastel avastada oma stiili ja välja näha ägedad juba sündimise päevast. Seni, kuni lapsed on väikesed, tuleb meil põhjalikult mõelda, mida lapsele selga panna – kuidas ikkagi valida ja soetada oma lastele kõige sobivamad rõivad?

cool club lapsed mängivad sügislehtedega

Laste vabaajarõivad

Mugavus – tõenäoliselt lasteriiete kõige olulisem omadus, et pisikesed saaksid lõõgastuda ja lõbutsedes ümbritsevat maailma uurida. Alati on soovitatav valida lohvakamad, liikumist võimaldavad mudelid, mis lasevad lapsel vabalt joosta, ronida, ja muul moel aktiivselt vaba aega veeta. Te ei eksi, kui valite pehmed, hingavad kangad ja vähem määrduvad värvitoonid – sel moel olete nii Teie kui ka Teie lapsed õnnelikud. Cool Clubi rõivaste hulgast leiate ka laia valiku vaba aja veetmise mudeleid – esmalt tasub tutvuda järgmiste võimalustega:

  • Laste vaba aja veetmise särk. Lühikeste, pikkade varrukatega või varrukateta T-särk sobib nii poistele kui ka tüdrukutele – olenevalt valitud mudelist, sobib see suurepäraselt igal aastaajal. Cool Clubi laste T-särgid hämmastavad Teid oma stiililise mitmekesisusega: isegi kui olete valiv stilist, leiate Cool Clubi valikust hõlpsasti just Teie ja lapse jaoks sobivad rõivad.

T-särgid tüdrukutele

T-särgid poistele

  • Tüdrukute ja poiste spordipüksid. Vabaajarõivaste juures on kõige parem valida mugavad vaba aja püksid, mis sobivad nii rahulikeks jalutuskäikudeks kui ka väga aktiivseteks mängudeks. Tüdrukute retuuse saab kanda ka kleitide või seelikute all, mitte ainult mugavuse, vaid ka nende võluva stiili pärast. Samal ajal tagavad poistele mõeldud spordipüksid mugavuse ka kõige ebamugavamates olukordades!

Tüdrukute retuusid ja spordipüksid

Poiste spordipüksid

  • Vestid. Need Cool Clubi rõivad aitavad tagada, et värskes õhus mängimisel ei esineks ebameeldivaid olukordi: laste vestid ei piira liigselt liikumist ning kaitsevad last jaheda tuule ja muude ebameeldivate ilmastiku tingimuste eest. Igal lapsel peaks kapis olema vähemalt üks mugav vest!

TOP vestid poistele:

TOP vestid tüdrukutele:

Lasterõivad kooli

Kooli jaoks sobiva garderoobi valimisel on väga oluline veenduda, et lapsel oleks mugav ennast iseseisvalt riietada – et lapsel oleks ennast lihtne ilma jaoks sobivalt riidesse panna. Lisaks on tähtis, et uus riietus meeldiks nii Teile kui lapsele endale: lõppude lõpuks näitavad just lapsed oma stiili ja isiksust laske neil olla nemad ise. Esmalt soovitame tutvuda juba mainitud Cool Clubi T-särkide valikuga ja seejärel kombineerida neid järgnevaga:

cool club lapsed mängivad sügislehtedega

  • Pluusid ja kampsunid. Kui valite kinnitusdetailide või tõmblukkudega mudelid, võite kindlad olla, et laps suudab ilma muutudes riideid väga mugavalt reguleerida. Kampsunid ja pluusid rõõmustavad ka stiililise mitmekesisuse poolest: nende hulgast leiate ägedaid mustreid, mis meeldivad ka Teie pisikestele.

Kampsunid, pluusid ja jakid imikutele

Kampsunid, pluusid ja jakid tüdrukutele

Kampsunid, pluusid ja jakid poistele

  • Teksad ja teist tüüpi püksid. Koolipüksteks sobivad "traditsioonilised" püksid, mis sobivad hästi nii igapäevaste kui ka pidulikemate rõivaste juurde. Enamik Cool Clubi pükse on valmistatud puuvillast – see materjal ei ärrita nahka ning on äärmiselt vastupidav, nii et Te ei pea muretsema rõivaste kvaliteedi pärast.

TOP teksad tüdrukutele:

TOP teksad poistele:

  • Joped. Oluline on veenduda, et Teie laps tunneks end mugavalt mitte ainult koolis, vaid ka kooli minnes ja sealt tagasi sõites – meie riigis on vaja õueriideid peaaegu aastaringselt. Õhemad sügis- või kevadjoped kaitsevad tugevama tuule või vihma eest, samas kui talveriietega ei hakka külm isegi äärmuslike temperatuuridega – nimetatud joped on mugavalt saadaval Cool Clubi valikus.

Joped ja mantlid tüdrukutele:

Joped poistele:

Lasterõivad erilisteks puhkudeks

Ükskõik, kas tegu on sünnipäeva või mõne muu tähtsa peoga, lastele sobivate rõivaste valimisel jälgime alati nende stiili. Siiski tuleks veenduda, et lastele mõeldud pidulikud riided oleksid eelkõige mugavad – isegi sellistes olukordades ei jäta lapsed kasutamata võimalust olla vallatud ja lõbusalt mängida! Pidulikeks puhkudeks sobivad kõige paremini järgmised rõivad:

cool club lapsed mängivad sügislehtedega

  • Jakk või pintsak. Need muudavad iga rõivastuse veelgi pidulikumaks – tänapäeval on populaarne kombineerida neid kas teksade või tossudega. Lõplik otsus sõltub ainult Teie ja Teie lapse vajadustest – kindlasti ärge unustage jakki või pintsakut valides küsida ka lapse enda arvamust.

Jakid ja pintsakud tüdrukutele:

Jakid ja pintsakud poistele:

  • Kleidid, seelikud. Eksklusiivselt väikelastele mõeldud Cool Clubi valikus on nii uhkeid kui ka lihtsamaid kleite ja seelikuid – nende abil saate oma väikesele hõlpsasti piduliku ilme luua. Laste mugavuse huvides ühendage need elastsete või paksemate sukkpükstega, mis võimaldavad lastel ilma probleemideta eakaaslastega ka kõige aktiivsemaid mänge kaasa mängida

Kleidid tüdrukutele:

  • Särgid. Poiste kenad ja viisakad särgid aitavad kiirelt lapse välimuse elegantseks muuta. Särke on erinevates värvitoonides, nii et saate neid hõlpsalt sobitada teiste detailidega.

Särgid poistele:

Ülal nimetatud erinevateks puhkudeks mõeldud Cool Clubi rõivad pole ainsad, mis brändi valikus saadaval – kui otsite jätkusuutlikke ja moodsaid riideid igaks sündmuseks, võite täiesti kindlad olla, et leiate eest laia valiku. Laia valiku Cool Club lasteriideid leiate muuhulgas Kaup24.ee e-poest. Kenad lasteriided soodsa hinnaga!

Kuidas hindate seda postitust?