Autokeemia

(460)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Autokeemia

Iga autoomanik teab, et sõiduki hooldus ei piirdu vaid tankimise ja pisiasjade remontimisega. Selleks, et muuta oma reisid turvaliseks ja meeldivaks peaksid hoolitsema oma auto sisemise ja välimise puhtuse eest. Kõige parem on kasutada kvaliteetset autokeemiat, mis võimaldab kiiresti ja lihtsalt Sinu sõiduki eest hoolt kanda.

Valik spetsiaalseid keemiatooteid peaks olema iga kohusetundliku juhi garaažis. Need võimaldavad Sul puhastada oma auto nii pikaajalisest kui hiljuti tekkinud mustusest ning tagada alati veatu välimus. Autopesu keemiatoodete ja tööriistade valik on lai ning nende hulgast leiab isegi kõige nõudlikum klient endale sobiva.

Kuidas valida sobivad puhastusvahendid, jääsulataja, autovaha või muu?

Kui otsid puhastusvahendeid, siis kõige parem on valida universaalsed tooted, mis sobivad tekstiili, naha, plastiku, kummi, vaipade või muust materjalist osade puhastamiseks. Nii ei ole Sul vaja iga elemendi jaoks eraldi toodet osta - nii saab olla näiteks velgede puhastusvahend olla sama tõhus ka teiste autoosade peal. Kui oled otsustanud oma auto välise puhtuse eest hoolt kanda, siis kõige kasulikumad on erinevad šampoonid, vahad ja muud analoogsed tooted, mis võimaldavad põhjalikult puhastada. Nii saad lihtsa vaevaga luua mulje, nagu oleksid äsja pesulast naasnud. 

Näiteks autovaha on efektiivne viis, et kaitsta sõidukit mustuse, vee sisenemise, külmumise, jäätumise, korrosiooni, kuivamise, kiruksumiste ja kriimustuste eest. Paljud vahad aitavad uuendada autovärvi, tuues sellele tagasi sära. 

Talvistel aegadel tuleb kindlasti kasuks jääsulataja, mis on efektiivne ja kiire viis saada lahti jäätunud klaasidest. Selleks tuleb vaid piserdada lahust auto akendele, veidi oodata ja seejärel pühkida klaas puhtaks lapiga või jääkaabitsaga.

Pakume kvaliteetseid autohoolduse tooteid sellistelt tootjatelt nagu Turtle Wax, SONAX jpt. Nende toodetega on auto eest hoolitsemine väga lihtne. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning esita sinna vajadusel ka küsimusi.

Miks osta autokeemia Kaup24 veebipoest?

Autohooldustoodete ja puhastusvahendite huvilisi kutsume külastama kaup24.ee e-poodi ja tootevalikuga lähemalt tutvuma. Autokeemia on siin müügil madala hinnaga ja sageli sooduspakkumistega. Kõiki tooteid on võimalik osta vaid mõne hiireklikiga ning seeläbi säästa väärtuslikku aega. Saad endale kõik vajaliku soetada ilma kodust lahkumata! Pead vaid sobivad tooted välja valima ning meie hoolitseme selle eest, et need oleksid esimesel võimalusel Sinuni kohale toimetatud. Samal ajal jääb Sinul rohkem aega teiste toimetuste jaoks.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!