Lamellrehvid

(1511)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lamellrehvid

Kõik autoomanikud on teadlikud rehvivahetuse vajalikkusest, mida tuleb alati teha talvel või suvel. Siiski võib uute rehvide soetamine ja nende vahetada laskmine tunduda üsna tüütu tegevus. Siinkohal tulevad lamellrehvid, mida on võimalik kasutada aastaringselt. Igati õigustatud on nende kasutamine lumevaesel talvel.

Kuidas valida sobivad lamellid oma autole?

Lamellrehvid on üldiselt märgistatud tähistega MS, M+S või M&S. Lamellrehvid sobivad pigem juba kogenud sõitjatele, sest nendega on libedal teel veidi keerulisem kontrolli saavutada. Suvel võib kuum asfalt halvendada rehvide juhitavust ja aidata kaasa nende kiirele kulumisele, mistõttu on soovitatav lamelle kasutada siis, kui palju ei tehta tihedaid sõite. Muidu on need rehvid võrreldes teistega vaiksed ning ei kahjusta teekatet. Seetõttu on soovitatav nendega sõita pigem hooldatud maanteedel ja linnatänavatel. Kusjuures, naastrehvid on mõndades Euroopa Liidu riikides keelatud, mistõttu peaksid lamelle eelistama ka siis, kui oled aktiivne ja reisid palju.

Rehvide valimisel on oluline silmas pidada tehnilisi nõudeid, mis puudutab mõõtmeid, kiiruskategooriaid kui ka koormusindeksit. Lisaks sellele peaksid leidma rehvi, mis sobituks Sinu autoga nii diameetri, laiuse ja kõrguse poolest. Seda saab teada rehvidel olevast markeeringust. Pööra tähelepanu ka veeretakistusele - sellest oleneb auto kütusekulu. 

Lamellrehvide valikut pakuvad erinevad tuntud brändid nagu Antares, Apollo, Atlas, Barum, Bf goodrich, Bridgestone, Continental, Debica, Falken, Firestone, Fortuna, Goldline, Goodyear ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna toote kohta küsimusi.

Miks osta rehvid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud tarvikud oma autole soodsalt, mugavalt ja turvalised. Meie e-pood pakub erinevaid kauba kättesaamise võimalusi olenevalt tellitavast kaubast (pakiautomaat, kuller või läbi esinduse, kuid rehvid on võimalik tellida vaid kulleri vahendusel) ning vajadusel ka järelmaksu võimalust. Meie garanteerime Sulle kõige soodsama hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsamalt, maksame lilla sildiga märgistatud toodete puhul hinnavahe Sulle tagasi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!