Talverehvid

(4185)

Eestis on talverehvid lubatud alates 15. oktoobrist, kuid iga-aastane talverehvide kohustus algab 1. detsembril ja kestab 31. märtsini. Kohustuslik talverehvi mustri sügavus on vähemalt 3 mm – kui turvise sügavus on alla selle või märkate muid väliseid puuduseid, siis on Teie talverehvide kasutusaeg otsakorral. Võimalik on valida kahe rehvitüübi vahel: lamellrehvid ja naastrehvid. Naastrehve võib kasutada vaid talvisel ajal, kuid lamellrehvid on lubatud aastaringselt ja sellisel juhul jääb ära igakevadine ja –sügisene talverehvide vahetus. Valikus on erinevad kvaliteetsed ja soodsad talverehvid, mis peaksid vastama iga autojuhi eelistustele ja sõiduharjumustele. Teie teha jääb valik, millised on parimad talverehvid Teie autole.
 

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Talverehvid

Talveperioodil on liiklusolud kõige keerulisemad, nii et talverehvide valimisel ei ole aega raisata. Talverehvid võivad olla mitut tüüpi - naeltega, lamellid tahke segu või lamellid pehme seguga. Otsustades, millised rehvid on teie jaoks parimad, peaksite arvestama, kus Te kõige rohkem sõidate.

Tugeva seguga lamellrehvid sobivad rohkem juhtidele, kes tavaliselt reisivad hästi puhastatud linna- ja maanteedel. Neile, kes reisivad peamiselt äärelinna- või maapiirkondades, kus on halvasti puhastatud, lumerohkemad ja jäised teed, on parimaks valikuks pehme seguga lamellrehvid või naastrehvid. Kvaliteetsed talverehvid peavad saama hakkama suurepäraselt kõikides talvistes ilmastikutingimustes - lörtsiga, lumega, märjal või kuival teel. Rehvide ja turvise konstruktsioon peavad tagama stabiilse sõiduki juhtimise, hea haarde lumistell ja jäistel teedel, maksimaalse pidurdustõhususe igal teepinnal, samuti operatiivselt eemaldama lume, vee ja lörtsi. Nii et valige talverehvid targalt ja vastutustundlikult, sest ilmastikutingimused talvisel hooajal on kõige äärmuslikumad ja kõige tähtsam on - teie ja teiste liiklejate ohutus.
Leia soodsad talverehvid kaup24.ee e-poest.