Suverehvid

(7440)

Suverehvide kasutamine on lubatud alates 1. märtsist 1. detsembrini, kuid kohustuslik alates 1. maist. Parimad soodsad suverehvid saate soetada meie e-poest. Kvaliteetsete suverehvide müük on meie jaoks väga tähtis, kuna soovime, et igaüks saaks turvaliselt ja murevabalt liikluses osaleda.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Suverehvid

Kuna Eestis on ilmastikuolud üsnagi varieeruvad, on oluline tagada oma autole korrektsed rehvid. Kuna iga rehv ei sobi igaks ilmastikuks, on oluline valida ka sellele vastav. Suverehvide kasutamine on lubatud alates 1. märtsist 1. detsembrini, kuid kohustuslik alates 1. maist. 

Kuidas valida sobivad suverehvid?

Suveks mõeldud rehvid tagavad hea juhitavuse ja haarduvuse nii märjal kui ka kuival teel. Need on talverehvidest suuruse poolest väiksemad ning võtavad ka kütust vähem. Talverehvidest erinevad nad peamiselt oma mustri poolest - neil on pikisuunaline suund ja kitsas omapärase konfiguratsiooniga. Selline muster vähendab märjal pinnal libisemist, parandab haardumist, tagavad rehvikindluse manööverdamisel ning juhitavuse.

Suverehvide valimisel on oluline tähelepanu pöörata õige rehvi suuruse valimisele, rehvimüra, haarduvuse omadustele, kiiruseindeksile ja kütusekulule. Oma praeguste rehvi mõõtmete teada saamiseks on vaja vaadata praeguste rehvide markeeringut. Rehvimürast oleneb isiklik eelistus - kõrgem rehvimüra võib häirida nii Sind kui ka teisi. Haardumine on eriti oluline märjal teekattel, kus oluline on kiire pidurdamine. Kõrge haarduvusega rehvid on märgitud A tähisega ning madalamad F tähisega. Samuti märgitakse tähtedega kütusekulu - A tähendab ökonoomsemat kulu ning G korral tühjeneb Sinu auto paak märkimisväärselt kiiremini.

Suverehve pakuvad tuntud brändid nagu Achilles, Antares, Aplus, Atlas, Barum, Bf goodrich, Blacklion, Bridgestone, Continental, Cooper, Dunlop, Duraturn, Falken, Federal, Firestone, Fulda, Goodyear, General tire, Hankook, Hiffy, Imperial, Kleber, Michelin, Nankang, Nexen ja paljud teised. Kindluse mõttes võid alati valida selle brändi rehvid, kes Sul juba eelnevalt olemas on olnud. Kindlasti tutvu enne toote ostu tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning esita sinna ka tekkinud küsimused.

Miks osta suverehvid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub laias valikus sobilikke rehve Sinu autole, mis toimetatakse kätte kulleri vahendusel. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad sama toote kuskilt mujalt poest soodsama hinnaga, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul on võimalik hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Kindlasti hoia silm peal ka meie sageli toimuvatel sooduspakkumistel ja kampaaniatel, et säästa veelgi rohkem.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!