Kummimatid

(1885)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kummimatid ja muud automatid

Selleks, et auto kasutamine oleks võimalikult mugav ning jalanõudelt tulenev mustus ei rikuks mingil määral auto sisemust, oleks mõistlik autosse kummimatid soetada. Kuigi võib tunduda nende valimine kerge, siis tegelikkuses tuleb tähelepanu pöörata nii mõnelegi asjaolule.

Kuidas valida sobilik jalamatt autosse?

Kõigepealt on oluline selgitada, mis autole Sa matti otsid. Iga auto on erinevate mõõtmetega, mistõttu on oluline leida matt, mis auto mõõtmete ja muude funktsioonidega sobib. Meie valikust leiad matte automarkidele nagu Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, KIA, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen ja Volvo. Lisaks tuleb veenduda automargi mudelis ja mis aasta versiooniga tegu on.

Matte on võimalik leida valikust erinevates disainides ja värvides. Siinkohal võiksid arvesse võtta olemasoleva auto sisu värve. Näiteks heledate toolide ja muude osadega suure tõenäosusega ei sobi kokku musta värvi kummimatid. Samas heledal värvil võib mustus kiiresti silma hakata. Auto jalamatt  peaks ideaalis olema vastupidav ning jalgade all mitte libisema. Kui kahtled ostus siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii.

Enne toote ostu kindlasti tutvu kummimattide ja teiste jalamattide tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kus on kirjas toote omadused ja palju muud olulist lisainformatsiooni. Sinna on võimalik esitada ka küsimusi, kuid kiirema vastuse saamiseks soovitame pigem ühendust võtta meie klienditeenindusega telefoni või meili teel. Võimaluse korral vaata mida teised kliendid on toote kohta öelnud.

Miks osta kummimatid, porimatid ja muud matid autosse Kaup24 veebipoest?

Kaup24 valikust leiad suures valikus erinevaid lisatarvikuid Sinu autosse ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, seega kui ostetud saab mingil põhjusel toode, mis reaalsuses ei sobi või ei vasta Sinu soovidele, on Sul võimalus see tagastada. Tutvu ka meie paindlike kohaletoimetamise ja maksmise võimalustega.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!