Ohutusvarustus

Ohutustarbed 

Kuigi sageli tundub ebatõenäoline, et võiksid liiklusõnnetusse sattuda, siis on võimatu ette näha, mis järgmise nurga taga oodata võib. Soovime, et ebameeldivaid õnnetusi juhtuks elus nii vähe kui võimalik, kuid vastutustundliku sõidu ning maksimaalse turvalisuse tagamiseks on eriti kasulik sobiv turvavarustus.

Mis peaks alati olema pagasiruumis?

Mitte ainult tehniliseks ülevaatuseks ettevalmistamisel, vaid ka kindlaks ja ohutuks liiklemiseks peaksid auto pagasiruumis olema esmaabi karp, helkurvest, tulekustuti ja ohukolmnurk. Tasub mõelda ka abivahenditele hädaolukorras, mille abil saad lõhkuda klaasi või läbi lõigata turvavöö, samuti on kasulik omada taskulampi pimedal ajal. Kõik need esemed on kasulikud sattudes õnnetusse või auto kahjustamise korral, et saaksid võimalikult kiiresti hädaolukorras tegutseda. Ohutustarvikute hind on taskukohane kõigile ning saad neid kasutada piisavalt pika aja jooksul.

Autode turvakomplektid

Kõiki neid ohutustarbeid on võimalik osta eraldi, aga kui soovid säästa aega ja raha, on võimalik valida need komplektina. Esmaabikomplekt ja komplekt muude tarvikutega täidavad kõiki nõudeid, et võiksid olla kindel oma turvalisuses - esemed ei võta palju ruumi, kuid kõik vajalik on alati käepärast.

Oled otsustanud rohkem tähelepanu ohutusele pöörata ja otsid ohutuskomplekti ja muid tarvikud atraktiivsetel tingimustel? Siis kutsume Sind tutvuma kaup24.ee e-poe valikuga, kus ootavad erinevad komplektid ja kõik vajalik ohutuse tagamiseks. Sageli toimuvad kampaaniad võimaldavad need vahendid soetada  palju odavamalt. Kõik vajaliku saad osta vaid paari minutiga ja isegi kodust lahkumata – internetist tellimine võtab vaid mõne hetke ja peagi toimetame kauba otse Sinu koju!