Muud tooted

Muud autokaubad

Lisaks auto varuosadele, autokeemia kasutamisele ja muulegi on võimalik veel soetada auto jaoks veelgi lisatarvikud ning autot täiendada - näiteks uued istmekatted, nanotehnoloogia, alkomeeter, ohutusvarustus ja muud lisaseadmed. Selleks tuleb teada oma vajadusi, tahtmisi ja eesmärke.

Milliseid tooteid valida?

Muuda oma auto välimus uueks ja oma maitsele vastavaks uute istmekatetega. Meie valikust leiad istmekatted erinevates disainides ja lisafunktsioonidega. Näiteks soojendusega või massaažiga istmekatted autole võimaldab Sul nautida ja lõõgastuda kogu reisi ajal, samal ajal kaitstes istmeid mustuse eest. Erinevad värvid ja disainilahendused aitavad Sul leida just sellised katted, mis panevad Sind tundma hubaselt. Neid on kerge paigaldada ja hooldada.

Nii tekstiilile kui ka kattele on võimalik soetada nanotehnoloogia vahendid, mis tähendab erinevate pindade kaitset ja puhastust. Sobib kasutamiseks nii klaasidel, peeglitel, tuledel, luukidel, kvartsidel, tekstiilidel ja muulgi. Nanotehnoloogia võimaldab pakkuda kõikidele nendele pindadele veekindlust, õliste vedelike kindlust ja mustuse kindlust. 

Enne rooli istudes veendu oma turvalisuses! Nimelt hoia autos alati käepärast alkomeetrit - isegi väheses koguses alkoholi võib mõjutada Sinu juhtimisoskusi. Seda suudab tuvastada alkomeeter. Ohutuse huvides võiks olla igas autos tulekustuti, esmaabi tarvikud, ohutusvest ja ohukolmnurk. Ainult need vahendid suudavad tagada turvalisuse lisaks turvavööle. 

Veendu ka teiste lisatarvikute vajalikkuses - auto ratta võtmed, jääkaabitsad, jäälahustid, kaitsmed, kütteseadmed, korgid, pumbad, remondi tööriistad, õhukompressorid, peeglid ja muud.

Valikut pakuvad erinevad kvaliteetsed ja usaldusväärsed oma ala ekspertidest brändid. Täpsema informatsiooni saamiseks tutvu lähemalt toote valikuga. Vajadusel on võimalik esitada tekkinud küsimused ka meie klienditeenindusele e-kirja või telefoni teel.

Soodsad autokaubad leiad Kaup24 veebipoest

Kaup24 veebipoest leiad erinevaid tarvikuid Sinu autole ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi sageli toimuvad sooduspakkumised ja kampaaniad. Meie veebipoest on võimalik tellida kaup otse koju kätte, pakiautomaati või ise tasuta esindusse järgi tulles. Lisaks pakume järelmaksu võimalust ja 2 nädalast ostugarantii - kui mingil põhjusel saab ostetud toode, mis tegelikkuses Sinu soovidele või vajadustele ei vasta, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!