Riided

Kõige populaarsemad riided

Jätka riiete ostlemist

Uued riided

Motovarustus 

Mootorrattaga sõitmine võib olla äärmiselt adrenaliini rohke, kuid samas on oluline tähelepanu pöörata õigele varustusele, et hobi püsiks ohutuna. Selleks on olemas kiiver, kaitsmed ja riided, mis tagavad sõitja turvalisuse ja riiete puhtuse.

Kuidas valida sobiv motovarustus?

Mootorratta kiiver on kohustuslik igale sõitjale, kuid kõige parema kaitse tagab kiiver alles siis, kui see on korrektselt pähe pandud. Kiiver ei tohiks olla liiga kuklas, olema piisavalt turvaliselt kinnitatud ja istuma peas mugavalt. Kiivreid on võimalik valida erinevates disainides, mida sobitada kokku ratta ja muu motoriietusega.

Mootorratta püksid ja motosaapad võimaldavad nautida kogu motosõitu täiel rinnal ilma muretsemata, et teised riided mustaks saaksid. Neid on kerge hooldada ja on seljas äärmiselt mugavad. Riided on ilmastikukindlad, omavad helkuriga elemente, hingavad ja paljud omavad ka kuumuskindlat voodrit, mida saab eemaldada või tagasi paigaldada olenevalt ilmastikust. Lisaks leiad valikust veel jopesi, kindaid, teksad ja palju muudki. Õige suuruse valimiseks tutvu tootekirjelduses oleva suuruse tabeliga, et leida õiged riided.

Riided ei pruugi samas kaitsta muid kehaosi nagu jalad, käed ja muud keha. Seetõttu on oluline soetada ka kaitsmed, mis oleksid kaitseks vigastuste eest kui juhtuma peaks õnnetus. Ka nende puhul on oluline leida õige suurus, mistõttu kindlasti tutvu lähemalt nende toodete tootekirjelduses oleva infoga. Tootekirjeldusse on võimalik jätta ka toodete puhul tekkinud küsimused, millele vastab meie klienditeenindus. Kiirema teeninduse saamiseks helista meie infotelefonile või võta ühendust meiega e-kirja teel.

Tootevalikut pakuvad selles brändid nagu Caberg, O'Neal, Shiro, Shoei, Adrenaline, Axo, Ixon, W-Tec, Alpinestars, Acerbis, Knox ja paljud teised.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kogu motokauba ülisoodsa hinnaga koos paindlikke ostu- ja maksetingimustega. E-poes ostlemisega säästad Sa suurel määral aega ja raha ning isegi kui ostus kahtled, on Sul võimalus kasutada 2 nädalast ostugarantiid ehk mittesobiv toode tagastada või ümber vahetada. Lisaks toimuvad meil sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised - nii saad säästa raha veelgi rohkem.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!