Motokaubad

Motokaubad

Mootorratta omamine ja sellega sõitmise harrastamine on kindlasti adrenaliini tekitav hobi, kuid siiski tuleb tuleb tähelepanu pöörata ratta varuosadele ja nende korrashoidmisele. Lisaks erinevad aksessuaarid aitavad muuta sõitmist mugavamaks.

Kuidas valida sobiv motovarustus?

Mootoriõlid aitavad ära hoida sõiduki mootori ülekuumenemist või külmumist. Selleks on olemas õlid nii 2 kui ka 4 taktikalise mootori jaoks erineva viskoossuse tasemega, et tagada mootori hooldus vastavalt Sinu ja ratta vajadustele. Nii säästad kokku ka kallite hoolduskulude pealt, mida hoolduse spetsialistid võivad teha ebakvaliteetsete õlidega. Mootorratta korrektseks toimimiseks on vaja töökorras aku. Aku töötab enamasti siis, kui ratas on seisatatud, kuid mootor on veel töös. Siiski võib aku erinevatel põhjustel tühjeneda ning siis tuleks kaaluma hakata vastupidavama aku või akulaadija ostmisest.

Ratta hoiustamiseks ja turvalisuse huvides oleks mõistlik soetada rattale kate või lukk. Nii tagad oma ratta puhtuse ka karmimate ilmatingimuste ajal ja katted aitavad ära hoida rattale tekkivad tolmust ja mustust. Taga ratta turvalisuse siis, kui Sind ise parasjagu ratta lähedal pole ehk  kasuta lukku, et ratalle ei oleks ligipääsu kellel seda õigust ei ole.

Mootorratta riided aitavad hoida Sul oma enda riiete puhtust ning tagavad ka mugavuse terve sõidu vältel. Eriti kriitiline tähtsus on õige kiivri leidmine, et tagada kõige tähtsamate organite ohutus. Kaitsmete abiga on võimalik kaitsta veel jalgu ja jäsemeid. Riideid ja kiivreid on võimalik valida erinevate disainide ja värvide vahelt, kust on võimatu mitte leida endale meelepärane.

Kvaliteetset valikut pakuvad erinevad motovarustuse brändid. Täpsemaid juhiseid toodete valimiseks tutvu alamkategooriatega lähemalt. Loe üle ka tootekirjeldused, et veenduda toodete sobivuses.

Miks osta motokaubad Kaup24 veebipoest?

Kui otsid kvaliteetset motovarustust, et hoida mootorrattast sama hästi kui uuenda, siis pöördu Kaup24 e-poe poole - meie pakume parimaid hindu koos paindlikke ostu- ja maksetingimustega. Näiteks on võimalik tellida kaup endale koju kätte ning kasutada järelmaksu võimalust ka kõige väiksemate summade puhul. Hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, sest säästa aega ja raha veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!