Katuseboksid

(16)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Katuseboks

Kui olete parasjagu pere või sõpradega reisile või pikemale matkale minemas ning auto pagasnikus jääb ruumi väheks, on võimalik soetada katuseboks, kuhu soetada kõik vajalikud esemed ja tarbed mugavalt. Siiski tuleks arvestada valimisel nii mõnegi asjaoluga, mistõttu oleme kirjutanud väikese kokkuvõtte, kuidas võiksid sobiva leida.

Kuidas valida sobiv katuseboks oma autole?

Katuseboksi kasutamiseks on vaja kõigepealt soetada õige katuseraam. Valides katuseraami valides pea meeles, et katuseraamid ei ole universaalsed. Selleks kõigepealt veendu, kas autol on juba katusereelingud olemas või tuleb need koos raamiga soetada. Seejärel on oluline leida raam, mis vastaks auto margi ja mudeliga. Boksi valimisel enam auto margi või mudeliga arvestama ei pea ning oluline on teada vaid raamide kuju. 

Katuseboksi valimisel on ilmselt kõige tähtsam osa, millele tähelepanu pöörata, selle mahutavus. Teie ülesanne peaks olema selgitamine kui palju esemeid on vaja mahutada. Meie valikust leiad 270 - 650 l mahutavusega bokse, kuhu on võimalik mugavalt ära mahutada kõik vajalik. Pea siiski meeles, et suuremate katusebokside kaal ja mõõdud on suuremad. Igal autol on lubatav täismass, mida boks ületada ei tohi. Selleks tuleb arvestada raami, katuseboksi ja laadungi raskuse kogumassi. 

Viimasena on aeg mõelda boksi funktsionaalsuse ja välimuse peale. Katuseboksid võivad olla nii ühelt kui ka mõlemalt poolt avatavad. Bokse on olemas erinevates disainides ja värvides, mille valimisel võiksid silmas pidada oma auto välimust kui ka oma maitset. Selleks pakuvad valikut brändid nagu Amos, Menabo, Neumann, Terra Drive ja teised. Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning esita sinna ka küsimusi, et olla tootes kindel.

Miks osta autokaubad Kaup24 veebipoest?

Erinevaid autokaupasi leiad Kaup24 veebipoest ülisoodsa hinnaga, millele aitavad kaasa veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga, on Sul võimalik lilla sildiga märgistatud toodete puhul saada tagasi hinnavahest tingitud summa. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud toode ikkagi mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!