Õlilisandid

(101)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kütuselisandid

Kütuselisand toimib autole kui vitamiin - sellega paraneb käivitumine ning sõiduk toimib tühikäigul ühtlasemalt. Võimalik on täheldada ka jõulisemat mootorit. Lisaks hoiavad need ära korrosiooni teket bensiini etteandesüsteemis, mis muidu tekitaks käivitamisel erinevaid rikkeid. 

Kuidas valida sobivad õlilisandid auto mootorile?

Kütuselisandeid on võimalik soetada erinevatele mootori tüüpidega. Näiteks on olemas diiselkütuse lisand ja bensiinikütuse lisand. Siiski pea meeles, et kütuseõli ei suuda teha maagiliselt korda auto vigu, vaid pigem neid lihtsalt ennetada. Kütuseõli abiga on oodata mootori võimsuse paranemist, vähem häireid toitesüsteemis, väiksemat kütusekulu, kahjulike heitgaaside vähenemist ja sujuvamat sõitu.

Õlitada on võimalik veel jahutussüsteeme, käigukaste, sissepritsesüsteeme, roolivõimendeid jne. Seetõttu on oluline lähtuda oma auto vajadustest ja võimalustest. Kütuselisandi kasutamine ei pea toimima kogu aeg, vaid piisab kasutusjuhendi jälgimisest. Kindlasti tutvu kasutusjuhendis kirjas olevatest kasutamisjuhiste ja ohutusnõuetega. Aeg-ajalt tuleks ka välja vahetada kütusefilter, sest paagist, torustikust või pumbast õliga kaasa tulev mustus võib selle ummistada.

Õlilisandeid pakuvad erinevad kaubamärgid nagu Wynn's priedai, 3CV, Atomium, Bardahl, Bep, Dynamax, Lesta, Motip, PowerMax, Sonax, Wynn's, XADO ja paljud teised. Kõik tootjad pakuvad kvaliteetset valikut ning on tunnustatud ka teiste klientide poolt. Enne ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning vajadusel esita sinna ka küsimusi. Kiirema vastuse saamiseks on võimalik võtta ühendust meie klienditeenindusega ka telefoni või e-kirja teel. Võimaluse korral tutvu ka teiste ostjate poolt antud hinnangute ja arvamustega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub laias valikus tooteid Sinu auto hooldamiseks ülisoodsa hinnaga vaid oma valdkonna ekspertidelt. Meie garanteerime Sulle kõige parema hinna, sest lilla sildiga märgistatud toodete puhul on võimalik tagasi saada hinnavahe juhul, kui märkad mõnest teisest veebipoest samat toodet soodsama hinnaga. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud saab mingil põhjusel toode, mis ei sobi või ei vasta Sinu ootustele ja soovidele, on Sul võimalus see tagastada ja raha tagasi küsida või vahetada mõne sobivama vastu.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!