Määrdeained

Määrdeained

Kui Sinu jaoks on oluline hea auto seisukord, siis on oluline tagada auto kvaliteetne õlitamine. Selleks, et vältida ülemäära kalleid hoolduskulusid, kus kasutatakse ebakvaliteetseid õlisi kuid küsitakse suurt hinda, oleks mõistlik seda teha ise. Selleks pakub Kaup24 kvaliteetseid määrdeained, millega oma autot aeg-ajalt hooldada.

Kuidas valida oma auto jaoks sobiv mootoriõli, õlilisandid ja muud määrdeained?

Mootorõli tuleb vahetada iga 10 000 - 15 000 km tagant ning kindlasti kord aastas. Mootorõli on olemas kolme liiki - sünteetilised, poolsünteetilised ja mineraaltooted ning need sobivad kas bensiini-, diisel- või veeldatud gaasiga mootorile. Kui soovid teada millist õli Sinu auto vajab, siis tutvu oma auto kasutusjuhendiga, mis tuli auto ostmisel kaasa või kindlasti leiad selle ka .pdf versioonis internetist. 

Suurim erinevus mootorõlide vahel on viskoossuse indeks. See tähendab õli paksust või venivust, mida kirjeldatakse numbrites. Mida suurem number, seda paksem ja kõrgem on viskoossus, mistõttu voolab õli mootoris aeglasemalt. Suurema viskoossuse tasemega õlid pakuvad kõrgemat kaitset ning sobib sõitmise ajal kasutamisel. Lisaks on võimalik erinevate õlilisanditega pakkuda mootorile ka teisi lisaväärtusi.

Valikust leiad õlisi ka maasutritele, aiatehnikale, hüdralillsetele seadmetele, jalgratastele, vee tehnikale, veesõidukitele ja paljudele teistelegi. Määrdeained pakuvad vaid oma ala eksperdid ja spetsialistid, mistõttu saad tootevalikus kindel olla. Kõiki ained on olemas erinevates mahtudes, alates 1 liitrist 10 liitrini, mistõttu saad valida just vastava koguse õli vastavalt vajadustele. Kindlasti tutvu enne toote ostu ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning vajadusel esita sinna küsimusi.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud tarvikud oma auto hooldamiseks ja muudeks juhtudeks ülisoodsa hinnaga. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest lilla siltidega märgistatud toodete puhul on võimalik saada raha tagasi, kui oled mõnest teisest veebipoest leidnud sama toote soodsamalt. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud saab toode, mis tegelikkuses Sinu soovide või eesmärkidega ei sobi, on võimalik see tagastada või ümber vahetada sobivama vastu.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!