GPS seadmed

(67)

Kui enamus Sinu teekondadest mööduvad autos, siis on asendamatuks reisikaaslaseks kindlasti GPS seade. Navigatsiooniseade autole, mootorrattale või lusa jalgrattale aitab Sul lugeda kaarti ning annab kätte ka juhised, kuidas jõuda võimalikult ruttu soovitud sihtpunkti. Rataste ja auto GPS seadmed töötavad erinevatel operatsioonisüsteemidel ning toetavad teatud riike - kaasaegsemad mudelid oskavad lugeda kaarti lausa 45 riigis. Erinevad liidesed võimaldavad mugavaid ühendamisvõimalusi nii mälukaartide kui ka telefonide jaoks. Ekraani diagonaali suurus ning kaal aitavad Sul seadet oma autosse planeerida. Kindlasti pööra valimisel tähelepanu ka aku kestvusele. Meie veebipoes toimub soodne GPS seadmete müük, mille hulgast leiad kindlasti sobiva.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

GPS seadmed

Me kõik liigume palju Eestimaal ringi ning vahel juhtub, et satume autoga täiesti tundmatusse kanti. Sama asi juhtub palju suurema tõenäosusega muidugi välismaal. Kui oled üks neist, kes tihti teelt eksib, siis on ilmselt viimane aeg, endale üks korralik GPS-seade soetada. Kuigi ka telefonides olevad GPS-rakendused on üsna heal tasemel, siis on nende kvaliteet kaugel spetsiaalsetest GPS-seadmetest. GPS-seadmeid on autoga sõites äärmiselt mugav ja lihtne kasutada, kuna seade juhatab Sind kõige mugavamal ja lühemal moel otse sihtpunkti.

Kindlasti tasub endale sobilik GPS-seade valida just Kaup24.ee e-poest, kus hinnad soodsad ja tellimine lihtne ja mugav. Meie tootevalikust leiad sellised tuntud nimed nagu Blow, Garmin Goclever, IHEX, Manta, Modecom, Pioneer, Prestigo jt. Antud tootjate seadmed on äärmiselt kvaliteetsed ning ka nende kohta leitavad kasutajate poolsed hinnangud ainult kinnitavad seda. Suurim pluss GPS-seadmete puhul on asjaolu, et pärast seadme soetamist ei ole Sul lihtsalt võimalik enam kunagi teelt eksida.

Osad GPS-süsteemid on suisa niivõrd targad, et hoiatavad Sind ka teel olevatest takistustest nagu avarii või ummikud. Sellised nutikad süsteemid valivad kiirelt välja kõige lühema marsruudi nii, et võimalik vältida ülekoormatud teid, võimaldades nii suuresti aega säästa. Vali endale sobilik GPS-seade välja juba nüüd, sest navigatsiooniseade ei ole mitte üksnes tark ja funktsionaalne, vaid ka lihtne ja mugav kasutada.

Kui oled väsinud teedelt eksimisest, siis soeta endale kvaliteetne GPS-seade juba nüüd ja naudi võõrastel teedel vuramist!