Autokeemia ja õhuvärskendajad

Autokeemia ja õhuvärskendajad

Kui Sinu soov on hoida oma autot võimalikult puhtana ja selle eest hoolitseda, et auto nii välimus kui ka sisemus püsiks uuena, siis oleks mõistlik soetada probleemidele vastav autokeemia. Iga probleemi aitab lahendada erinev lahendus, mistõttu on oluline süveneda valikusse ning leida sobiv kvaliteetne toode. Säästa aega ja raha autohoolduses käimisest - Kaup24 valikust leiad erinevaid kvaliteetseid vahendeid, millega oma autot hooldada.

Kuidas valida oma autole sobilik autokeemia?

Kui Sulle meeldib oma autot hoida alati hoolitsetuna, siis oleks mõistlik soetada erinev autokeemia, mis seda teha võimaldab. Selleks leiad vahendeid nii auto pesemiseks, vahatamiseks, poleerimiseks, kriimustuste varjamiseks, auto veljede ja rehvide hoolduseks, mootori puhastamiseks, auto välimiseks hoolduseks, autoosade määrimiseks ja puhastamiseks, autovaruosade remondiks, märgistamiseks, õlitamiseks, korrosioonitõrjeks, talvisteks aegadeks hooldusvahendid jne. Pea meeles, et iga vahend on mõeldud spetsiaalseks otstarbeks ning nende kasutamisel tuleks olla kindlasti ettevaatlik.

Jahutusvedeliku kasutamine on äärmiselt oluline, et mootor üle ei kuumeneks või vastupidiselt külmuks, mis võib omakorda tekitada autole korraliku kahju. Seetõttu on oluline aeg-ajalt kontrollida, kas vedeliku tase autos on normis ning seda täita. Siiski peab silmas pidama, et ka iga jahutusvedelik ei sobi ja võib lõhkuda varem või hiljem mootori. 

Autos olles võib õhk muutuda ruttu umbseks või tekkida bensiini lõhn, mis paljudele inimestele ei pruugi meeldida. Seetõttu on võimalik soetada auto õhuvärskendaja või lõhnakuusk, mis aitab hoida autos pikaajaliselt meeldivat lõhna kogu reiside vältel. Valida on võimalik erinevate lõhnade vahel - puuviljad, vanilje, mets, lilled, magusad lõhnad jne.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood põhjusega - meie poest leiad ülisoodsad hinnad ja väga paindlikud ostu- ja maksetingimused. Näiteks on võimalik kaup tellida koju kätte, pakiautomaati või on võimalik tulla esindusse tasuta ka järgi. Vajadusel on võimalik kasutada järelmaksuvõimalust ja seda isegi väiksemate summade puhul ja igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii. Kindlasti hoia silm peal ka meie sageli toimuvatel sooduspakkumistel ja kampaaniatel.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!