Akud

(382)

Talvises kliimas mängib õigesti valitud aku meeldiva sõidukogemuse juures väga suurt rolli. Paraku on probleemsed autoakud ühtedeks sagedasemateks mootorsõiduki mittekäivitamise põhjusteks, seetõttu tuleks veenduda, kas Teie autoaku eluiga on otsa lõppemas. Vahel võib aidata ka autoaku laadimine probleemid mõneks ajaks eemaldada. Kui auto aku vahetus on Teie jaoks päevakorras, siis meie tootevalikus on kvaliteetsed ja soodsad autoakud. Erinevate tootjate auotoakude müük annab igale huvilisele võimlause valida endale meelepärane ning vajadustekohane toode.
 

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Autoakud ja muud akud

Külmal aastaajal, kui kraadiklaasi näit langeb tublisti allapoole nulli, kogevad paljud sõidukijuhid täiendavaid ebamugavusi. Olukord, mil peaksid minema tööle, kuid ei suuda sõidukit käivitada, on tuttav paljudele - see võib olla märk, et vajad autole uut akut. Või vajad hoopis akut droonile, paadile või hoopis põllumajandustehnikale?

Kuidas valida sobivad autoakud või muu?

Akude erinevad tüübid ja tehnilised omadused viitavad sellele, millises seadmes need sobivad kasutamiseks. Neile, kes soovivad veesporti nautida, pakuvad kindlasti huvi akud jahtidele, paatidele, laevadele, mootorpaatidele, samas kiiruse- ja seiklushimulistele on kasulikud akud mopeedidele ja mootorratastele, kasutades aia- või põllumajandustehnika seadmeid, sobivad akud trimmeritele, puuridele, traktoritele.

Tundub, et akusid läheb vaja väga paljudes erinevates eluvaldkondades, kuid siiski on autole mõeldud akud ühed kõige populaarsemad. Opel Zafira, Astra, Ford Galaxy, Mondeo, Honda Jazz, Civic, BMW, Citroen, Nissan X-Trail ja muude sõidukite akud saad valida vastavalt oma seadme mõõtmetele, võimsusele, käivitusvoolule ja muudele sarnastele parameetritele. Mõõtmete saamiseks kontrolli olemasoleva aku mõõtmeid. Võimsusest oleneb aku efektiivsust ning pingest ja aku mahutavust selle vastupidavus. Laadijatel võivad olla ka erinevad klemmid, mistõttu peaksid valima ka sellele vastava aku.

Meie valikust leiad akud paljudelt tuntud kaubamärkidelt. Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna küsimusi. Aku hind on taskukohane kõigile ning on oluline märkida, et kampaania ajal müüakse neid veelgi odavama hinnaga.

Miks osta akud Kaup24 veebipoest?

Otsid akusid trimmeritele, traktoritele, droonidele ja muudele seadmetele? Oled õiges kohas- kaup24.ee e-poest leiad laias valikud akusid diiselautode ja teistele mootorsõidukitele. Toodete hind vastab kvaliteedile, teenindes Sind aastaid ning samuti on Sul võimalus oma kulusid planeerida. Sooduspakkumised võimaldavad neid tooteid osta odavamalt ning kui soovid säästa ka aega, siis rõõmustab Sind kindlasti mugav viis ostmiseks. Internetist tellimine on väga mugav, võttes vaid paar minutit - pead lihtsalt endale sobivad tooted välja valima ning meie toimetame need esimesel võimalusel Sinu märgitud aadressile.

Tule tutvu pakkumistega!