Autokaubad

Parima hinnaga autokaubad leiad Kaup24 e-poest. Meilt saad autole kõik vajaliku. Autorehvid igaks hooajaks. Kvaliteetse aku, et auto käivituks iga ilmaga. Määrdeained ja muud kulumaterjalid!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Autokaubad

Kas kujutaksid elu ette ilma autota? Isikliku auto omamisel on üsna palju eeliseid, kuid kas oled tähelepanu pööranud ka auto lisatarvikutele, mis muudab autoroolis olemise kordades mõnusamaks, auto toimimise paremaks või asjade vedamise kergemaks? Kaup24 veebipoest leiad oma auto jaoks erinevaid tarvikuid ja kaupasi, mis selle tagavad.

Kuidas valida sobivad autokaubad ja autotarvikud?

Ilmselt vältimatud muutused auto juures on rehvide vahetamine. Selle tegemine on eriti oluline suvel ja talvel, et vältida võimalikke liiklusõnnetusi ja muid probleeme. Rehvide valimisel on oluline tähelepanu pöörata rehvi laiusele, ristlõike suhtele, ratta diameetrile, koormus- ja kiirusindeksile. Ilmast olenevalt oleks mõistlik soetada ka sellele vastavad lisatarvikud ja hooldusvahendid - jäälahusti, uduvastane vahend, kaabits, lumelabidas, istmesoojendused, akutesterid jne.

Aku on sõiduki osa, mis põhimõtteliselt töötab siis kui auto ei tööta ning annab starterile voolu. Aku tühjenemisele võivad viidata erinevad probleemid - generaator ei tööta korrektselt, vana või nõrk aku, oksüdeerunud või lahtised klemmid, äärmiselt kõrged või madalad temperatuurid või tehakse palju lühikesi sõite, mille vältel ei jõua aku ennast ilusti täis laadida. Seetõttu on oluline hoida silm peal auto akul, see vajadusel välja vahetada ning soetada sobilik akulaadija.

Auto hooldamisse kuuluvad ka määrdeained, elektriosad ja muud lisatarvikud. Auto puhtuse hoidmise tagavad erinevad puhastusvahendid ja seadmed, autokeemia, õhuvärskendajad, porimatid jne. Kui plaan on võtta ette matk, siis tulevad kindlasti kasuks GPS seadmed, multimeedia seadmed, autokülmikud ja muud matkatarvikud. Need sobivad kindlasti ka igapäevasteks sõitudeks, kui osata leida valikust autole sobiv.

Miks osta need Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajaliku ülisoodsa hinnaga mistahes elu valdkondadest. Meie garanteerime Sulle kõige soodsama hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsamalt, maksame lilla sildiga märgistatud toodete puhul hinnavahe tagasi. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui mingil põhjusel saab ostetud toode, mis reaalsuses Sinu soovile või eesmärgile ei vasta, on Sul võimalus see ümber vahetada sobivama vastu või see tagastada ja raha tagasi saada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!