E-lugerid

(26)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

E-lugerid ja e-raamat

Raamatute lugemisel on loetlematul hulgal positiivseid külgi – nii õpime tundma erinevaid kultuure, arendame oma fantaasiat ja lõikame ennast välja ümbritsevast maailmast, et siseneda põnevasse raamatuolustikku. Raamatuid lugedes õpime, areneme, saame inspiratsiooni ning leiame motivatsiooni, ühe või teise raskusega silmitsi seismiseks. Seda nimekirja annaks lõputult jätkata, kuid fakt on, et lugemine on taas au sees.

Osad armastavad käes hoida füüsilist raamatut, teised on enda jaoks avastanud e-lugeri. E-lugerite populaarsus on üha tõusmas ning põhjus selleks on ka äärmiselt lihtne – see on mugav ja kerge seade, mida hea kõikjale kaasa võtta.

Miks valida e-luger või e-raamat?

E-lugerisse mahub tohutul hulgal raamatuid ning sel moel lõpetad seal, kus parasjagu viibid ühe teosega ning alustad kohe järgmisega ilma, et kott raamatute tassimisest raske oleks. Paljudel seadmetel on võimalus ka interneti kasutamiseks, mistõttu on võimalik endale uusi raamatuid alla laadida lihtsalt Wi-Fi ühendusega liitumisel. Paljud meist veedavad terve päeva arvutiekraani taga, mis eraldab kahjulikku sinist kiirgust, mistõttu vajame oma silmadele kaitset. Ent e-lugerid on valmistatud selliselt, et nende ekraan ei ole meie silmadele häiriv ning kaitseb silmi väsimuse eest. Trükitud raamatud on sageli väga rasked, mistõttu on e-lugeri kasutamine lihtne ja mugav.

Lisaks kõigele sellele on e-lugeritesse võimalik tõmmata lugemata hulgal meelepäraseid e-raamatuid. Valikus on erinevaid žanre, alates ulmekirjandusest autobiograafiani.

Selleks, et endale parim e-luger valida, tuleks süveneda tootekirjeldustesse ning kasutajate poolsetesse hinnangutesse. E-lugerid on hea hinna ja kvaliteedi suhtega, mistõttu tasub seade end kahtlemata ära. 

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kõik need, kes parasjagu e-lugeri otsinguil, võiksid pilgu heita Kaup24.ee tootevalikule – pakume laias valikus tooteid äärmiselt taskukohase hinnaga. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi - Sina saad valida, kuidas toote eest maksad ning kuidas soovid kauba kätte saada, millele kehtib ka 2 nädalane ostugarantii. E-lugerid on mugav viis süveneda lemmikraamatusse kus iganes Sa parasjagu ka ei viibiks!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

E-lugerid - millised on kõige populaarsemad?

E-lugerid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?