Sülearvutid

(674)

Hea sülearvuti koos välise monitori, klaviatuuri ja hiirega asendab väga edukalt lauaarvutit. Lisaks saab süleri endaga ka õigale poole kaasa võtta, et teha sellega tööd või surfata sotsiaalmeedias praktiliselt igal pool, kus vaid eksisteerib internetiühendus. Kui sülearvutis on 4G modem, ei ole ka WiFi leviala järele vajadust - kasuta arvutit seal kus soovid ning nii, kuidas soovid.  
 
Sõltuvalt enda eelarvest leiad Kaup24 e-poest kindlasti õige kaasaskantava arvuti, mis teenib sind pikka aega ja aitab sind nii koolis, tööl, kohvikus, kui ka kodukontoris. Tutvu pakutavaga ja leia sobivaim! 

Toodete kuvamine

Sülearvutid annavad liikumisvabaduse

Sülearvuti, mis kunagi oli vaid vähestele kättesaadav luksuskaup, on praeguseks muutunud igapäevaseks tarbevahendiks. Seda kasutatakse nii tööks, õppevahendina aga ka meelelahutuseks. Hea sülearvuti puhul pole alati määravaks hind, oluline on, et see saaks valitud praktilistel kaalutlustel ja täidaks oma eesmärki. Soodsad sülearvutid sobivad igapäevaseks kasutuseks nii tööl, kodus kui ka koolis. Süleri ostmine e-poest on turvaline ja mugav ning asjakohane lisainfo aitab õige mudeli osas selgusele jõuda.

Hea sülearvuti täidab eesmärki

Sülerit valides pane kõigepealt paika oma eelarve ning seejärel mõtle, milleks hakkad seda kasutama. Kes soovivad kaasaskantava arvutiga mängida või teha kõrgtasemel pildi- või videotöötlust, peaksid kindlasti tähelepanu pöörama mälule ja protsessoritele. Võimekamad protsessorid, Intel i5 ja i7 ei jää hätta ka väheke keerulisemate töödega. Nõudes arvutilt rohkemat, on parim valik i7 protsessoriga arvuti.

Video- ja fototöötluseks ning mängimiseks on vajalik arvutis vähemalt 8 GB operatiivmälu, kui on aga vajalik korraga käigus hoida mittu mälunõudvat rakendust, tasub mõelda rohkema, kui 8 GB mäluga arvuti peale.

Soodsad sülearvutid on hea valik tavakasutajale

Väiksema võimsusega Intel Atom ning Pentium aga ka Celeron ja AMD protsessorid on õige valik, kui arvutit kasutad peamiselt veebis surfamiseks, kirjavahetuse pidamiseks ning muusika kuulamiseks. Enamikel sülearvutitel on 4 GB operatiivmälu, kuid kui tead, et kasutad sülearvutit vaid vähesel määral, on see igati piisav.

Õppetööks ostetaval arvutil pane rõhk akule, sest alati pole võimalust leida kohta pistikupesa läheduses. Samuti tasub tähelepanu pöörata arvuti korpusele - plastikust korpusega sülearvutid on odavamad, kuid nende hoidmisele tuleb transpordil erilist hoolt pöörata.

Sülearvutite müük internetis

Arvutite tellimine Kaup24-st on mugav ja turvaline. Kui oledoma vajadused välja selgitanud, leia vasakul asuvast menüüst meelepärane kategooria (kas kooli/koju, mängimiseks või tõsisemaks töötegemiseks) ning muud olulised näitajad, nii leiad ekraanilt parimad pakkumised ja leiad õige seadme.