Sülearvutite laadijad

(109)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sülearvuti akulaadija

Sülearvutid annavad meile vabaduse ning seda nii töises, kui igapäevases elus – sülearvutit on mugav nii reisidele kui kohvikutesse kaasa võtta ning ajada tööasju või näidata sõpradele puhkusepilte või jagada muud olulist informatsiooni. Need on vaid mõned võimalikud lahendused, mida sülearvutid pakuvad. Kuid selleks, et seadmed võimalikult töökorras oleksid, tuleb neid varustada vajalike lisaseadmetega.

Kuidas valida sobiv sülearvuti laadija?

Pole ju kellelegi võõras olukord, mil mõni tööasi vajab kiiret lahendust, ent arvuti ütleb meile, et aku on kohe-kohe tühjenemas. Seetõttu tuleb arvutilaadija siiski pidevalt enda läheduses hoida, olenemata sellest, kui võimas Sinu arvuti aku ka ei oleks. Ootamatud olukorrad on ikka selleks, et need meid kõige ettearvamatus kohas tabaksid, mistõttu võiksime neiks võimalikult hästi valmis olla. Kui kohvikutes ja teistes asutustes on laadimiskoha leidmine käkitegu, siis palju keerulisem on see ülesanne juhul, kui oleme näiteks autoreisil - sellisel juhul tuleks endale muretseda spetsiaalne autolaadija, mis kindlustab mugava ja sujuva töö ka kõige pikema autosõidu ajal.

Paljud sülearvuti  laadijad on tänapäeval olemas ka kiirlaadimise võimalusega, mis küll nõuab rohkem võimsust, kuid on võimeline arvuti aku laadima täis kiirelt. Sellised laadijat on üldjuhul kõrgete amprite (A) näitudega ehk mida suurem A seda kiiremini on võimeline laadija laadima.

Oluline on järgida ja laadija võimsust ehk V tähega numbrit. Suurte numbritega andmed võivad mõjuda seadmetele üsnagi halvasti, mis nii suurt võimsust ei talu.

Miks osta arvuti laadija Kaup24 e-poest?

Kui oled parasjagu sobivat arvuta laadija otsingul, siis võiksid kahtlemata oma sammud seada Kaup24.ee e-poodi, kus leiad väga laias valikus hea hinna ja kvaliteediga laadijaid koos paindlike ostu- ja maksetingimustega.. Meie laiast tootevalikust leiab endale sobiva laadija igaüks. Suurel määral aitab aega kokku hoida ka e-poes ostlemine, mida võid teha nii kodus, kontoris kui kohvikus einestades.- läheb Sul siis tarvis arvutilaadijat või hoopis peenemaid seadmeid.

 Ostle kiirelt ja mugavalt e-poes ning hoia kokku nii aega kui raha!