Sülearvuti akud

(635)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sülearvuti akud

Arvuti on tänapäeval asendamatu tehnoloogia. Kas kujutaksid ette elu ilma arvutita? Sellega on võimalik välja uurida kõik vajalik info, viia läbi tähtsaid toiminguid ning kogu meie elu on aina rohkem põhinemas digiseadmetel. 

Kuna arvutit võib meil vastavalt olukorrale vaja minna iga hetk, on mõistlik see kaasas kanda. Kuigi võib tihtipeale muutuda mureks tühjenev aku elektri allikate olemasolu puudumisel. Seetõttu on oluline soetada oma arvutile vastupidav ja suure mahutusega aku, millega vältida olukordi, kus arvutit läheb vaja aga aku on tühi.

Kuidas valida sobiv aku?

Akud on sülearvutite olulisem komponent, sest sellest oleneb, kas arvuti üldse töötab või mitte. Kõige olulisem on jälgida aku ostmisel, et see ka reaalselt sobib Sinu arvutiga. Vale aku kasutamine esiteks ei ühildu valitud seadmele ning halvimal juhul võib see isegi plahvatada.

Mida väiksem ja vähem võimsam arvuti, seda vähem see elektrit tarvitab ning aku peab ka kauem vastu. Muidugi mängib samuti rolli kuidas arvutit kasutatakse - kui arvutis mängida kõrge graafikaga mänge suurima ekraani heledusega, siis on ilmselge, et aku tühjeneb kiiremini kui muidu.  

Aku mahutavus näitab, kui palju aku endasse energiat suudab salvestada. Seda mõõdetakse ampertundides seega mida suurem arv ampertunde, seda kauem peab aku vastu. Seetõttu on oluline on tutvuda toodete kirjeldustega, et selgitada mis akuga on tegemist ning kas see sobib soovitud seadmega.

Selleks, et oma uut akut hoida uuena:

  • Kuluta aku aeg-ajalt täiesti tühjaks ning seejärel lae 100% täis.
  • Ürita laadimist mitte katkestada enne kui aku on täis laetud.
  • Kui kasutad arvutit vooluvõrgus juhtmega, võta pigem aku välja.
  • Kui arvuti on plaanis jätta pikka aega kasutamata, siis pigem eemalda aku.

Valikust leiad akud tootjatelt ja tootemarkidelt nagu Avacom, ATL, Green Cell, LG, Panansonic, Samsung, qoltec ja White Energy.

Miks osta akud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub sülearvutite tarvikuid suurepäraselt soodsate hindadega suures valikus. Meie paindlikud ostu- ja maksetingimused muudavad kogu ostuprotsessi mugavaks. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, seega kui tunned, et ostetud toode ei vasta Sinu eesmärkidele või soovidele, võid julgelt selle tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada millegi sobivama vastu.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!