Kõrvaklapid, mikrofonid

(1703)

Kõrvaklappidega on ääretult mugav igas olukorras ümbritsevast eralduda ja tekitada endale privaatne audioruum. Juhtmega või juhtmeta, mikrofoniga või ilma, pisikesed või suured mänguri kõrvaklapid – klappide valik on täna laiem kui eales varem. Tutvu toodetega lähemalt ja vali sobivaim!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kõrvaklapid

Kõrvaklapid ehk kuularid on tänuväärsed abimehed, kui tahate kuulata muusikat, audioraamatut, veebikursust või taskuhäälingut või siis vestelda sõbra, pereliikme või äripartneriga ilma, et häiriks teisi inimesi.

Treenideski – olgu õues või toas – on juhtmevabadest kõrvaklappidest palju kasu. Väljas liikudes, näiteks joostes, on mugav kasutada juhtmevabasid Bluetooth kõrvaklappe, need annavad täieliku sõltumatuse ja liikumisvabaduse, ent annavad ka märku telefonikõnest või sõnumist.

Mobiilse eluviisiga inimesele on vajalikud mikrofoniga kõrvaklapid. Näiteks iPhone või Apple kõrvaklapid, mis võimaldavad olla korraga mitmes tegevuses.

Muusika kuulamiseks on parimad suuremad, nõndanimetatud kõrvapealsed klapid. Suured ja massiivsed kõrvaklapid aitavad tabada kõige pisimagi helinüansi, helikvaliteet on nendega kõige puhtam ja parem. 

Ka arvutiga või mängukonsooliga mängides on mõnus tarvitada suuri klappe – siis ei lähe midagi kõrvust mööda!

Kõrvu täies ulatuses katvad on ka mürasummutavad kõrvaklapid. Need on hädavajalikud abimehed lärmakas töökeskkonnas ja keskendumist nõudvates olukordades. Spetsiaalselt lastele mõeldud mürasummutavad kuularid võiks olla olemas igal väikelapsel.

Samamoodi võiks kodus olla igaks juhuks käepärast juhtmevabad kõrvaklapid telekale. Need lubavad saateid ja filme vaadata ilma, et heli kedagi teist kodus segaks. Eriti tänuväärne on see moodus väikeses elamises. Lisaks saab wireless klappidega reklaamipausi ajal rahulikult teise tuppa või kasvõi õue minna ning naasta alles filmi jätkudes

Millised kõrvaklapid ja mikrofonid on kõige populaarsemad aastal 2020?

Kõige kõrgemalt hinnatud kõrvaklapid ja mikrofonid