christmas

Kõlarid

(55)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

JBL kõlarid

JBL on maailmakuulus kõlarite ja kõrvaklappide tootja ning on eelkõige tuntud oma tugeva bassi ja kõrge kvaliteedi poolest. Igal juhul tuleks kõlaritesse ja kõrvaklappidesse investeerida, kui naudid hea kvaliteediga muusikat igas olukorras.

Kuidas valida sobiv JBL kõlar?

JBL kaasaskantavad kõlarid on äärmiselt mugavad, kuna neid on võimalik kaasa võtta kuhu iganes. Kaasaskantav kõlar on kompaktne ja väike, mistõttu on seda hea kerge mahutada kotti või isegi väiksemate mudelite puhul tasku. Veelgi mugavam on uudisaja juhtmevaba kõlar ehk Bluetooth kõlar. Bluetooth kõlarid ei vaja seadmega ühendamiseks eraldi juhet ega muud, kui vaid Bluetoothi ühendust. 

JBL pakub muusika kuulamiseks erinevaid mudeleid. Näiteks eriti tuntud on Charged ja Xtreme mudelid. JBL Charge 3 ja JBL Charge 4 mudelid on ülimalt suure võimsusega kõlarid, mis suudavad pakkuda erakordset heli koos akupanga funktsiooniga. Veekindel disain ja sisseehitud akupank võimaldab muusikat kuulata kõikjal kuni 20 tundi. JBL Xtreme toodab tugevalt madalaid sagedusi, mis paneb teid tunnetama ka läbi keha. Laetav 10 000 mAh aku võimaldab kuulata lausa kuni 15 tundi muusikat. Veekindel disain võimaldab kõlarit pesta isegi vee all. Tutvu lisaks ka teiste mudelitega nagu Flip, Pulse, GO 2, Clip ja teised.

Kõlareid on võimalik valida ka erinevates värvides ja mustrites - nii saad leida endale just isikupärase kõlari, mis vastaks sinu soovidele ja maitsele. Lisaks on võimalik valida kõlarit ka erinevates kujudes. Näiteks kui eelistad väiksemat ja kompaktsemat kõlarit või kui hoopis soovid leida suuremat ja võimsamat mudelit, siis täpselt see on ka valikus olemas.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebikaubamaja, kust on võimalik leida erinevate tuntud brändide tooteid eriti soodsa hinnaga. Seda kõike veel eriti heade ostu- ja maksetingimustega - näiteks on võimalik tellida kaup endale kulleri vahendusel koju kätte ning kasutada vajadusel järelmaksu võimalust ka väiksemate summade puhul. E-poes ostlemise ees karta ei tasu - igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, mis annab teile õiguse mittesobiv toode peale ostu tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!