Kõlarid

(980)

Kõlarite valimisel arvesta sellega, milleks ja kus neid plaanis kasutada on. Näiteks ei sobi suured kõlarid väikesesse ruumi ja vastupidi – kui soovid saada tõsiselt head filmi- või muusikaelamust suuremas ning avaramas ruumis, ei piisa tõenäoliselt kahest pisikesest kõlarist.

Samuti tasub neil, kes ei armasta juhtmeid või soovivad kõlarit erinevates ruumides kasutada, valida juhtmevabad mudelid. Nende kvaliteet on samaväärne kui juhtmetega mudelite puhul.

Kõlarite valimisel mõtle läbi, kus ja milleks neid vajad. Head ja sobilikud kõlarid võivad pakkuda täiuslikku mängu- ning filmielamust ning juhtmeta helitekitajad muudavad õuesolemise meeleolukaks, olgu tegu siis puhkusereisi või oma koduõuega.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kõlarite müük internetis teeb ostmise lihtsaks 

Kui kõlarite valimine tundub keeruline, siis tegelikult on see lihtne. Erinevates ruumides taustamuusika kuulamise jaoks on kõige parem valik juhtmevaba kerge kõlar, mida on mugav ühest ruumist teise viia.  Rusikareegliks on, et mida suurem on kõlar, seda parem on heli. Ning samas - seda ebamugavam on kõlarit reisile või õue kaasa võtta.

Samuti leidub ka kõlareid, millel on ka sisseehitatud raadio ning mõned toetavad isegi Spotify-d. Seega ei pea enam piirduma vaid telefonis või arvutis oleva muusika või helifailidega. Lõpuks tasub tähelepanu pöörata ka akule, ilmastiku- ning keskkonnakindlusele ja ühenduvusele – bluetooth-iga kõlarite puhul on vajalik, et ka telefonis või arvutis oleks see võimalus olemas, vastasel juhul need kaks seadet ei suuda leida ühist keelt.

Keskkonna- ja ilmastikukindlus mängib erilist rolli siis, kui sooviks on kõlareid kasutada välitingimustes. Kui seadmed pole välitingimuste jaoks mõeldud, võib vihm aga ka näiteks tolm või liiv saatuslikuks saada.

Tootekirjeldused aitavad teil kiiresti mõista, milline helisüsteem või -tekitaja sobib teile kõige paremini. Teleritemobiiltelefonideautodejalgratastearvutitesülearvutitekodukino kõlarid - siin ootab palju kõlarivalikuid igat tüüpi seadmetele.

Arvutikõlarid vali vastavalt kasutusele 

Nii nagu paljude muude asjadega, tasub ka arvutile kõlarid valida vastavalt tegelikule vajadusele. Kui kasutate arvutit igapäevatööks ning soovite vahel taustaks mõnusat muusikat, või hoopis kodutöid tehes head jutusaadet kuulata, võite valida keskklassi juhtmega või juhtmeta kõlarid.

Kes aga soovivad saada head filmi- või mänguelamust, peaksid vaadata HiFi kõlarite või helisüsteemide poole.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt