Hiired

(1482)

Hiir ja klaviatuur arvutile on kasutaja jaoks kõige olulisemad seadmed peale monitori. Hiireliigutuste ja klahvivajutuste kaudu suhtleb kasutaja arvutiga mitmeid tunde päevas. Seetõttu on oluline, et hiir on kasutajale sobiva suurusega ja ergonoomiline. Suure valiku häid arvutihiiri leiad meie e-poest. Võid kindel olla, et saad siit õige asja väga soodsa hinnaga. Seega vali välja ja telli just see hiir, mida vajad. Ning võibolla vajad ka klaviatuuri?

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Arvutihiir

Arvuti kasutamine ilma arvutihiireta on võrreldav auto juhtimisega ilma roolita. Hoolimata sellest, et arvuti kasutamisel on alternatiiviks ka ainult klaviatuuriga navigeerida, ei meeldi see paljudele.

Kõik teavad täpselt, mis eesmärgiga arvutihiir on, kuid nende erinevad kujud ja tehnilised omadused võimaldavad valida just sulle sobivaima hiire, kui veedad arvutiekraani ees pikki tunde. Veetes vaba aega mängides virtuaalses maailmas, on arvutihiire mugavus kahtlemata üks tähtsamaid prioriteete, sest see on mängudes hädavajalik abivahend, mille hea ja kiire töö võimaldab teil tunda võidu maitset. 

Kuidas valida sobiv arvutihiir?

Kas töötad programmidega, mis vajavad eriti täpseid liikumisi ekraanil või otsid lihtsalt võimalust igapäevast tööd teha arvutiga mugavamalt?

Otsid hiirt sülearvuti või muu seadme jaoks, kuid sulle ei meeldi juhtmed? Sel juhul sobib Sulle juhtmeta arvutihiir, mida on mugav liigutada kus vaja ja millel on kõik vajalikud funktsioonid. Selleks on oluline õigel ajal märgata, millal on patareid või aku tühjenev. Võid valida ka traditsioonilise juhtmega arvutihiire, mis tagab hiire töötamise tõrgeteta.

Mängurid vajavad arvutihiirt, millega oleks võimalikult mugav ja kiire tegutseda. Mänguri hiir on disainitud lisafunktsioonidega, mis toetavad mängu protsessi Sinu kasuks.

Hiired kipuvad koguma enda alla tolmu, mis omakorda muudab selle liikumise keerulisemaks. Selle lahenduseks on optiline hiir - see liigub valatult igal pinnal ning neid on võimalik kasutada pikemat aega.

Ergonoomiline hiir on hiir, mis toetab Sinu kätt ning ei lase sellel olla vales asendis. Vales asendis hiire kasutamine võib hakata mõjutama kätes olevaid närve, mis võivad viia käte valudeni ning ilihaspingeteni.

Olenevalt hiirest ja pinnast ei pruugi osad pinnad toetada hiire liikumise mugavust. Seetõttu soovitame muretseda ka hiirepadi, mille peal mugavalt hiirt kasutada.

Osta hiired Kaup24 e-poest

Kui otsid võimalust arvutihiirt osta odavamalt, soovitame vaadata ringi just meie e-poes. Siinsesse tootevalikusse kuuluvad ROCCAT, Logitech, Steel Series ning mitmete teiste tuntud tootjate arvutihiired.  Erinevad sooduspakkumised ja allahindlused annavad teile võimaluse osta usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid väga heade hindadega.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!