Robootika, konstruktorid ja tarvikud

(45)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Robootika ja selle komplektid

Tehnoloogia on aina rohkem uuenev, mistõttu luuakse aina enam nutikaid lahendusi, kuidas muuda juba olemasolevat elektroonikat või lahendusi veelgi kasulikumaks. Seetõttu on oluline kaasas käia tehnoloogia trendidega - nii muudad enda elu mugavamaks ja kergemaks ning vananenud robootika ei pruugi oma eesmärki enam mingi hetk täita. Seetõttu annab see kategooria ülevaate toodetest, mis muudavad Sinu kodus olema elektrooni veelgi täiuslikumas. Valikust leiad nutikate funktsioonidega pistikupesasi, lüliteid, toiteplokke, releesi, arvuti lisatarvikuid jms. 

Kuidas valida sobiv robootika?

Sonoff seinalüliti, pistikupesa ja relee on nii nutikad seadmed, et neid  on võimalik kaugjuhtimisega abil sisse ja välja lülitada läbi telefonis oleva appi ja WiFi ühenduse. Lisaks saad isegi määrata sellele ajakava, millal lüliti on sisse lülitatud ja millal mitte. Koos ajakavaga taimeriga on näiteks võimalik käivitada kohvimasin automaatselt igal hommikul - kui ärkad, on kohv juba valmis. Kõik tooted on energiat säästva süsteemiga ehk hoiad kokku ka energiakuludelt.

Arendusplaat on kui õppevahend või tööriist, millega kontrollitakse elektriskeemide kvaliteeti enne, kui skeemid reaalselt kokku pannakse. Valikust leiad erinevaid arendusplaate, millega on võimalik arendada üsnagi huvitavaid elektroonikat. Sellele aitavad kaasa erinevad robootika komplektid.

Valikust ei puudu ka otseloomulikult robot! Meie valikus olevad robotid sobivad ideaalselt kasutamiseks lastele ning seda on võimalik käsutada ja disainida vastavalt soovile. See võimaldab huvi tekitada teaduse vastu juba noores eas ning tekitada põnevust roboti vastu.

Tooted vajavad suure tõenäosusega paigaldamiseks vajalikke oskusi ja teadmisi, mistõttu soovitame lisaks nõu pidada vastava inimesega. Lisaks tutvu tootekirjeldustes oleva infoga, mis annab täpsema ülevaate toote olemusest. Kui Sul on toodete andmete või kaup24 enda kohta küsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindusele läbi tootekirjelduste, sõnumite või telefoni teel. Oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Miks osta tooted Kaup24 e-poest?

Kaup24 on Eesti populaarseim veebipood põhjusega - meie pakume suurimat valikut koos ülisoodsate hindadega. Lisaks kehtivad meie poes paindlikud ostu- ja maksetingimused ehk Sina saad valida, kas maksad kauba eest osaliselt kuude kaupa või täisväärtuses koheselt ning kas sularahas või ülekandega ning kas soovid kaupa kätte saada kulleri või pakiautomaadi vahendusel või tuled kaubale tasuta järgi meie esinduspunkti.

Sageli ollakse veebipoes ostlemise suhtes skeptilised, kuna tooteid ei ole võimalik reaalsuses näha enne kauba lõplikku ostu, kuid sellepärast pole vaja muretseda - Kaup24 pakub 2 nädalast ostugarantiid, seega kui toode ei vasta mingil põhjusel Sinu ootustele või eesmärkidele, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada teise toote vastu. 

Tutvu valikuga ja osta kõik vajalik koju juba nüüd!