Ruuterid

(175)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

WiFi ruuter

Internetikaablid on aina enam kadumas ning need asendatakse WiFi ruuteritega, millega on võimalik ühendada mistahes seadet. Siiski on toodete valik üsna lai, mistõttu võib valiku langetamine muutuda üsnagi keeruliseks. Oleme kirja pannud paar ülevaatlikku nippi, kuidas valida endale koju kõige meelepärasem ruuter.

Kuidas valida koju ja tööle sobivad ruuterid?

Ruuteri tüüp. WiFi tähendab, et seadmesse on ehitatud juhtmevaba interneti tehnoloogia. Ruuter on siiski ühendatud pistikupesaga, kuid sealt tulenev internetisignaal muudetakse juhtmevabaks ning nii on võimalik ühendada võrguga ka teisi seadmeid.

LAN tähendab, et on võimalik on luua lokaalne võrk. Üldjuhul kasutatakse seda kontorites, et luua ühine võrk mida kasutada.

VPN annab võimaluse luua isikliku võrgu, millega on võimalik liituda töötajad, kes töötavad kontoris eemal.

Andmeedastuskiirus ja ühenduse sagedus. Seda mõõdetakse Mb/s tähisega. Mida suurem on selle kiirus, seda kiiremini on võimalik informatsiooni läbi internetivõrgu jagada ilma, et ühendus katkeks või oleks nõrk.

Disain. Valikus on erinevates disainides ruuterid. Nii saad valida endale koju või tööle sellise ruuteri, mis sobib interjööriga või Sinu maitsega

Lisafunktsioonid. Mis on veel Sinu jaoks oluline? Iga mudel on erinev koos erinevate lisafunktsioonidega. Näiteks omavad osad tooted sisse ehitatud tulemuuri, mis kaitseb viiruste eest. 

Muu. Enne valikut langetades tutvu silmajäänud toote kirjeldusega. Mudelid on erinevad ning paljud mudelid omavad erinevaid lisafunktsioone. Usaldusväärset ja kvaliteetset valikut pakuvad Asus, D-link, Edimax, Huawei, Netgear, Tenda, Ubiquiti, Zyxel ja teised. Lisaküsimuste korral võid need esitada meie klienditeenindusele läbi toodete kirjelduste, sõnumite või telefoni teel.

Osta ruuterid Kaup24 e-poest

Kaup24 pakub suurimat valikut koos soodsate hindadega. Lisaks on meil üsnagi paindlikud ostu- ja maksetingimused  kauba maksmise ja kohaletoimetamise osas ning igale ostule kehtib 2 nädalane õigus mittesobiv toode tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada muu toote vastu. Sageli toimuvad meie veebipoes ka erinevad kampaaniad seega ära kindlasti jäta võimalusi kasutamata.

Tutvu valikuga ja osta sobiv WiFi ruuter juba täna!

Millised ruuterid on kõige populaarsemad aastal 2020?

Kõige kõrgemalt hinnatud ruuterid

Kõige populaarsemad ruuterite brändid

Top 3 kõige populaarsemat ruuterite brändi: