Võrguseadmed

Võrguseadmed - WiFi ruuter, pöörduspunktid, võrguadapterid

Tänapäeval ümbritseb meid internet kõikjal - meie telefonides, kodudes, tööl, tänavatel jne. Siiski on interneti kättesaadavus muutumas aina olulisemaks, kuna sellega oleme me alati kättesaadavad teistele ja saame ise kätte vajalikku infot. Seetõttu on oluline muretseda endale koju kui ka kontorisse erinevad võrguseadmed ja nendele lisaks veelgi täiendavaid seadmeid.

Millised võrguseadmed valida?

Internetikaablid on tänapäeval aina rohkem kadumas ning eelistatakse ruutereid. Võrreldes kaablitega on ruuterid kordades mugavamad - vähem juhtmeid ning kõik seadmed võivad kasutada sama võrku. Valida saad erinevate WiFi, LAN ja VPN ruuterite vahel, millel on lisaks erinevad andmeedastuskiirused ja sagedused, millest olenevad ruuteri ühenduse tugevus ja interneti kiirus.

Sarnane ruuterile on pöörduspunkt (access point), mis annab ligipääsu juhtmega võrgule, mis võimaldab omakorda paljudel teistel seadmetel ühenduda võrguga juhtmevabal viisil. 

Ruuterile soovitame juurde osta signaalivõimendid, mis aitavad laiendada ruuterite leviala. Nii saad näiteks WiFit kasutada väljas olles, mis on tugeva signaaliga ja seetõttu kehva ühenduse või selle katkemise pärast ei pea Sa enam muretsema.

Lüliti ehk switch võimaldab ühendada arvuteid ühte internetivõrku. Selles seisneb ka selle vahe ruuteriga - ruuter on võimeline seadmeid ühendama erinevatesse võrkudesse. Lülitiga on võimalik ühendada vaid arvuteid, kuid ruuteriga  nutitelefone, tahvelarvuteid jms. Selleks, et lisada printereid, skännereid, kõvakettaid ja muid võrguseadmeid, on vajalik võrguadapter.

Valikust leiad seadmeid erinevate tuntud brändide hulgast - Asus, D-Link, Edimax, Huawei, Netgear, Ubiquiti, TP-link, Tenda ja teiste tootjate seast.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24.ee pakub suures valikus erinevaid võrguseadmeid vastavalt Sinu vajadustele - on siis selleks WiFi ruuter, signaalivõimendid, pöörduspunktid, lülitid, võrguadaptrid ja teised. Sageli kaheldakse veebipoe ostude puhul toodetes, kuna neid on võimalik alles reaalsuses näha peale ostu sooritamist, kuid selle mure lahendab meie 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õiguse mittesobiv toode tagastada või ümber vahetada. Lisaks on meil paindlikud ostu- ja maksetingimused, mis muudavad kogu ostuprotsessi kordades mugavamaks ja turvalisemaks.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!