Mängukonsoolid

(35)

Tule veeda lõbusalt aega uusi tehnoloogilisi võimalusi ja maksimaalset lõõgastust pakkuvas seiklusterikkas virtuaalmaailmas - kõike seda ja palju muud pakuvad kaasaegsed mängukonsoolid. Kaup24 e-poest leiad hea hinnaga Xbox One X, PS4 ja teiste tootjate seadmed, mis on saadaval hea hinna ja erinevate tarnetingimustega.

Mängukonsoolid võimaldavad vaadata filme, kuulata muusikat, samuti on osadel ka DVD ja Blue-ray mängija. Kaasaegne mängukonsool on multimeediakeskus, mis pakub meelelahutust ja tegevusi tervele perele.

Need võimaldavad Sul nautida piiramatut meelelahutust, mida hindavad ennekõike noored, kuid mitte vähem ka kogenud täiskasvanud. Mõnikord on väga lõbus naaseda korraks lapsepõlve!

Siinsesse tootevalikusse kuuluvad PlayStation 4 ja muud mänguseadmed. Lai valik seadmeid rahuldab nii algajate kui kogenud mängufännide vajadused - tutvu valikuga  sortimendiga ja vali endale kõige sobivam. Huvitavat tegevust ei ole kunagi liiga palju!

Toodete kuvamine

Mängukonsoolid ka kõige nõudlikumale mängijale 

Mille põhjal siis ikkagi valida konsooli? Esimesteks kriteeriumiteks on sinu eelnev kogemus. Kas oled pigem Xboxi või PlayStationi fänn? Võibolla on kodus ootamas juba valik mänge ühele või teisele mänguplatvormile? Sel juhul on tark valida uus konsool, millega saab ka vanemaid mänge mängida.

Hinnast, lisavarustusest ja mängudest

Mänguseadmed on soodsad. Lihtsaimad konsoolid koosnevad mänguseadmest ja ühest puldist. See on hea valik, kui plaanis on mängida esialgu ühte-kahte antud platvormi mängu ja esialgu ainsa mängijana kodus.

Kallimad konsoolid pakuvad endaga kaasa rohkem pulte ning rohkem salvestusruumi. Nii saab ühes ruumis ja ühe teleri ees mängida mänguseadmega mitu inimest. Samuti saab mängukonsooli salvestada rohkem mänge. See teeb mängude salvestamise kiiremaks ja mitmete mängude vahel valimise samuti.

Paljude konsoolidega on komplektis ka valik mänge. Uut mängukonsooli ostes mõtle kohe ka esmastele mängudele, millega soovid aega sisustada ise, või mida ootab konsooli kingituseks saaja. Kas mõni mänguseade on müügis eripakkumisena, komplektis just soovitud mäng ja võibolla mõned veel? Selline eripakkumine võib tulla soodsam, kui mäng eraldi ostes.

Xbox, PlayStation, Nintendo või hoopis arvutimängud? 

Lähtu konsoolitootja ja seadme valikul ennekõike mängudest, mis sellele saada on. Mõned mängud antakse eksklusiivselt välja ainult teatud konsoolile. Mõned mängud on saadaval mitmetele konsoolidele ja ka arvutiga mängimiseks. Siinkohal tasub mängijatelt ja ülevaadetest uurida, missugune seade pakub parima mängukogemuse.

Telli õige mängukonsool ja mängud Kaup24.ee e-poest, säästes aega ja raha!

Vaadatud tooted