Tindiprinteri kassetid

(958)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tindiprinteri kassetid, toonerid, tindid

Printeri kasutamine on suure tõenäosusega asendamatu kui töötad ettevõttes, kus on suur paberimajandus. Ikka läheb tarvis vaja printida pilte, dokumente või muud sarnast ning seda kõike hea kvaliteediga. Selleks on vajalik tindiprinter, mis võimaldab printida kõik vajaliku tindi abiga, mille toimimiseks tuleb soetada ka vajalik kassett või tooner.

Kuidas valida printeri tindid?

Tindiprinter vajab pidevat kasutamist. Kui seade jätta pikemat aega kasutamata, kipub tint kuivama ning on seejärel kasutuskõlbmatu. Lõppkokkuvõttes ei pruugi vähese printimise korral suurema kasseti soetamine ennast ära tasuda, seega eelista sellisel juhul pigem väiksemat tindikassetti. 

Lisaks arvesta, et tindid tulevad kas mustas või värvilistes toonides. Kui Sul on põhiliselt tarvis vaja printida dokumente või muid tekste, soovitame valida musta tindi kuna see on odavam. Musta tindiga on aga keerulisem vaadata pilte, mistõttu piltide ja graafikute jaoks soovitame valida värvilise tindi.

Iga tint või kassett ei pruugi sobiva igale mudelile. Tavaliselt iga tootemark toodab vajalikke lisatarvikuid vaid enda brändi mudelitele. Tootevalikust leiad toonereid ja tinte tootemarkidelt nagu Active Jet, Black Point, Brother, Canon, Epson, HP, TFO ja paljud teised. Kindlasti tutvu tootekirjeldustega, et veenduda, kas silmajäänud kassett või tooner sobib Sinu printeriga.

Kui Sa pole varem oma printeri tinti vahetanud, soovitame kindlasti tutvuda oma printeri mudeli kasutusjuhistega. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid julgelt võtta ühendust meie klienditeenindusega - oleme meeleldi nõus Sind aitama nii telefoni kui ka sõnumite teel.

Miks osta tindiprinteri jaoks vajalikud lisatarvikud Kaup24 veebipoest?

Sageli kaheldakse veebipoodide usaldusväärsuses - reaalsuses nähtav kaup annab kliendi jaoks tunduvalt rohkem kindlust. Sellepärast ei tasu aga muretseda - Kaup24 tootekirjeldused on kirjutatud täpselt nii, kuidas toode toimib ja näeb välja ka reaalsuses ning lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, mis tähendab, et Sul on õigus toode ümber vahetada või tagastada kui see ei peaks mingil põhjusel sobima. Lisaks pakume parimaid hindu koos paindlike ostu- ja maksetingimustega.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!