Laserprinteri toonerid

(5352)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laserprinter ja selle toonerid

Kodus või kontoris läheb ikka aeg-ajalt vaja midagi mida printida - näiteks tähtsad dokumendid tööle, laste koolitööd, fotod arvutist jne. Siis on mõistlik soetada printer. Laserprinter on võrreldes tindiprinteriga uusim tehnoloogia, mis kasutab printimiseks laserkiiri, tootes kvaliteetseid tekste ja jooniseid. Nii ei pea Sa enam muretsema kuivava tindi pärast, kuid siiski vajab laserprinter aeg-ajalt toonerite vahetamist.

Kuidas valida sobivad toonerid?

Nagu tindiprinter vajab töötamiseks tindikasetti, vajab laserprinter toonerit, mis annab laserkiirtele kaasa värvi, millega paberile vajalik materjal kvaliteetselt printida. Osad toonerid tulevad vaid mustades toonides, kuid enamus on siiski värvilistes, mistõttu peaksid lähtuma oma eesmärgist. Näiteks kui Sul on vaja printida vaid teksti, ei ole värviline tooner ilmtingimata vajalik. Fotode ja jooniste printimisel on soovitatav valida värviga tooner.

Toonerid omavad ka erinevaid ressursse. See näitab mitu lehte on selle tooneriga printer umbes võimeline printima. Nii saad arvestada, kui kaua läheb aega kuni jälle tuleb uus tooner osta.

Iga printer on erinev, mistõttu peaksid veenduma, et valid oma printeri mudeli jaoks vastava tooneri. Selleks tutvu tootekirjeldustes oleva infoga, kus on välja toodud kõik mudelid, millega see ühildub. Üldjuhul valmistab iga tootemark enda brändi mudelitele vastavad toonerid. Valikust leiad tooteid brändidelt nagu ActiveJet, Black Point, Brother, Canon, ColorWay, Dragon, Epson, HP, Inkspot, Lexmark, OKI, Samsung, TFO ja paljud teised.

Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid võtta julgelt ühendust meie klienditeenindusega telefoni või sõnumite teel. Oleme alati valmis Sind aitama.

Miks osta printeri tindid Kaup24 e-poest?

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood põhjusega - meie pakume soodsamaid hindu koos suurima valikuga. Lisaks kehtivad meie veebipoes paindlikud ostu- ja maksetingimused ehk Sina saad valida kuidas soovid kauba eest maksta ning kuidas seda kätte saada. Lisaks kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii - kui toode ei vasta Sinu ootustele, siis on Sul õigus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada millegi rohkem sobiva toote vastu.

Tutvu valikuga ja osta laserprinteri jaoks vajalikud toonerid juba täna!