Printerikassetid

Printeri toonerid ja tint on igale printerikasutajale tuttav kulumaterjal, sest iga printer vajab vahel täitmist või uut kassetti. Et ka sinu printer teeniks sind aastaid, asenda tühjenevad printerikassetid uutega õigeaegselt. Nii saad järgnevatel kuudel murevabalt edasi printida kõiki vajalikke materjale. Meilt leiad väga paljudele tootjatele sobilikud täitekassetid.

Printeri tint

Printeri tindid on milliliitri hinnaga arvestades üsna kulukas materjal ning seetõttu tuleb enne tindiprinteri kasuks otsustamist mõelda, mis otstarbel ning kui tihti printerit kasutad ja vajad. Kas tindiprinter on õigeim valik? Võibolla tuleb laserprinter ökonoomsem?

Õigele fotopaberile saab just tindiprinteriga printida fantastilise tonaalsusega fotosid, millest saavad meeldivad mälestused seinale. Kui prindid väiksemaid ja tavamõõdus fotosid tihti, on tindiprinter tõenäoliselt sobivaim valik koju.

Tindiprinterid vajavad ka regulaarset kasutamist. Vastasel juhul on oht, et tint kuivab ära, ning pooltäis kassett on vaja vahetada uue ja värske vastu.

Printeri toonerid laserprinterile

Laserprinteri toonerid kestavad pikka aega ja erinevalt tindiprinteritest ei ole laserprinterite kassettidel ohtu ära kuivada. Lasertooneri eluiga on pikk ja laserprinteriga prinditud lehekülje ühiku hind on tindiprinteriga võrreldes tunduvalt soodsam.

Leia Kaup24-st sobivaim täitekassett olemasolevale printerile, või miks mitte ka uus printer vastavalt kasutusotstarbele ja -kuludele.

Vali printer kulude alusel

Kui trükid tihti mustvalgeid dokumente ja väljatrükke, on tõenäoliselt laserprinter sulle kõige parem valik. Selle soetushind on ostes natuke kallim kui tindiprinteril, ent tooneri hinda arvestades tuleb ühe lehekülje trükkimise hind väga soodne.

Kas soovid trükkida vahel väiksemaid värvilisi asju ja esialgu mitte maksta printeri eest palju? Siis võib värviline tindiprinter olla just see, mida vajad.

Soovides värvilist laserprinterit, on soetushinnaklass juba teine ning kodukasutuseks ei pruugi värviline laserprinter enam olla optimaalseim valik.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt