Printerikassetid

Printeri toonerid ja tint on igale printerikasutajale tuttav kulumaterjal, sest iga printer vajab vahel täitmist või uut kassetti. Et ka sinu printer teeniks sind aastaid, asenda tühjenevad printerikassetid uutega õigeaegselt. Nii saad järgnevatel kuudel murevabalt edasi printida kõiki vajalikke materjale. Meilt leiad väga paljudele tootjatele sobilikud täitekassetid.

Printeri tindid ja toonerid

Printeri tindid on milliliitri hinnaga arvestades üsna kulukas materjal ning seetõttu tuleb enne tindiprinteri kasuks otsustamist mõelda, mis otstarbel ning kui tihti printerit kasutad ja vajad. Kas tindiprinter on õigeim valik? Võibolla tuleb laserprinter ökonoomsem?

Kas valida pigem tindiprinter või laserprinter?

Õigele fotopaberile saab just tindiprinteriga printida fantastilise tonaalsusega fotosid, millest saavad meeldivad mälestused seinale. Kui prindid väiksemaid ja tavamõõdus fotosid tihti, on tindiprinter tõenäoliselt sobivaim valik koju või kontorisse. 

Kas soovid trükkida vahel väiksemaid värvilisi asju ja esialgu mitte maksta printeri eest palju? Siis võib värviline tindiprinter olla just see, mida vajad.

Kui trükid tihti mustvalgeid dokumente ja väljatrükke, on tõenäoliselt laserprinter sulle kõige parem valik. Selle soetushind on ostes natuke kallim kui tindiprinteril, ent tooneri hinda arvestades tuleb ühe lehekülje trükkimise hind väga soodne.

Soovides värvilist laserprinterit, on soetushinnaklass juba teine ning kodukasutuseks ei pruugi värviline laserprinter enam olla optimaalseim valik.

Printeri tindid ja toonerid

Tindiprinterid vajavad ka regulaarset kasutamist. Vastasel juhul on oht, et tint kuivab ära, ning pooltäis tindiprinteri kassetid on vaja vahetada uue ja värske vastu. Suure paberimajandusega ettevõttel ilmselt sellega probleemi pole, kuid kui printer ei ole Sinu jaoks nii vajalik, soovitame pigem valida laserprinteri ja sellele vastavad toonerid.

Laserprinteri toonerid kestavad pikka aega ja erinevalt tindiprinteritest ei ole laserprinterite kassettidel ohtu ära kuivada. Lasertooneri eluiga on pikk ja laserprinteriga prinditud lehekülje ühiku hind on tindiprinteriga võrreldes tunduvalt soodsam ja ökonoomsem.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Leia Kaup24-st sobivaim täitekassett olemasolevale printerile, või miks mitte ka uus printer vastavalt kasutusotstarbele ja -kuludele. Meie pakume soodsaid hindu koos suure valikuga, mistõttu on võimatu, et Sa meie veebipoest midagi meelepärast ei leia. Lisaks pakume paindlike ostu- ja maksetingimusi - Sina valid, kuidas soovib kaua eest maksta, kuidas selle kätte soovid saada ning vajadusel saad ebasobiva toote 2 nädala jooksul tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!