Kõlarid

(735)

Kõlaritevalimisel arvesta sellega, milleks ja kus neid plaanis kasutada on. Näiteks ei sobi suured kõlarid väikesesse ruumi ja vastupidi – kui soovid saada tõsiselt head filmi- või muusikaelamust suuremas ning avaramas ruumis, ei piisa tõenäoliselt kahest pisikesest kõlarist. Samuti tasub neil, kes ei armasta juhtmeid või soovivad kõlarit erinevates ruumides kasutada, valida juhtmevabad mudelid. Nende kvaliteet on samaväärne kui juhtmetega mudelite puhul. Kõlarite valimisel mõtle läbi, kus ja milleks neid vajad. Head ja sobilikud kõlarid võivad pakkuda täiuslikku mängu- ning filmielamust ning juhtmeta helitekitajad muudavad õuesolemise meeleolukaks, olgu tegu siis puhkusereisi või oma koduõuega. Mida kinkida jõuludeks? Kõlar on hea idee!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kõlarid ja nende soodne müük internetis

Kas kujutaksid elu ilma muusikata? Muusika kuulamise muudavad kordades paremaks kvaliteetsed kõlarid, millega muusikat mängi kas kodus, üritustel, tööl või lausa igal pool. Selleks tuleb aga muretseda meelepärased kõlarid, olgu selleks siis juhtmevaba kõlar, bluetooth kõlar või lihtsalt kaasaskantav kõlar.

Kuidas valida sobivad kõlarid?

Kui kõlarite valimine tundub keeruline, siis tegelikult on see lihtne. Erinevates ruumides taustamuusika kuulamise jaoks on kõige parem valik juhtmevaba kõlar, mida on mugav ühest ruumist teise viia oma kerguse tõttu.  Rusika reegliks on, et mida suurem on  kaasaskantav kõlar, seda parem on heli ning samas on seda ebamugavam on kõlarit reisile või õue kaasa võtta.

Samuti leidub ka kõlareid, millel on ka sisseehitatud raadio ning mõned toetavad isegi Spotify-d. Seega ei pea enam piirduma vaid telefonis või arvutis oleva muusika või helifailidega. Lõpuks tasub tähelepanu pöörata ka akule, ilmastiku- ning keskkonna kindlusele ja ühendavusele – bluetooth kõlar on toode, mis vajab, et ka telefonis või arvutis oleks bluetoothi ühendatavuse võimalus olemas, vastasel juhul need kaks seadet ei suuda leida ühist keelt.

Keskkonna- ja ilmastikukindlus mängib erilist rolli siis, kui sooviks on kõlareid kasutada välitingimustes. Kui seadmed pole välistingimuste jaoks mõeldud, võib vihmaga ka näiteks tolm või liiv seadme jaoks saatuslikuks saada.

Arvutikõlarid vali vastavalt kasutusele - nii nagu paljude muude asjadega, tasub ka arvutile kõlarid valida vastavalt tegelikule vajadusele. Kui kasutate arvutit igapäevatööks ning soovite vahel taustaks mõnusat muusikat, või hoopis kodutöid tehes head jutusaadet kuulata, võite valida keskklassi juhtmega või juhtmeta kõlarid. Kes aga soovivad saada head filmi- või mänguelamust, peaksid vaadata HiFi kõlarite või helisüsteemide poole.

Tootekirjeldused aitavad teil kiiresti mõista, milline helisüsteem või -tekitaja sobib teile kõige paremini. Telerite, mobiiltelefonide, arvutite, sülearvutite, kodukino kõlarid - siin ootab palju kõlari valikuid igat tüüpi seadmetele.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub parimat valikut koos kõige soodsamate hindadega. Lisaks leiad meie poest paindlikud ostu- ja maksetingimused ehk Sina saad valida, kuidas toote eest maksta ja kuidas soovid selle kätte saada. Ostule kehtib ka 2 nädalane ostugarantii, mis annab õiguse ebasobiva kauba ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!