Regulaatorid

(257)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mis need on? Mis on nende eesmärk?

Kontroller on mikroskeemide kogum (kiibistik), mis on paigaldatud plaadile ning mis ühendatakse juhtmetega või paigaldatakse emaplaati. Tavaliselt on need lauaarvutid. Mikrokontroller võib pakkuda arvutile uusi võimalusi, funktsioone või suurendada neid. See tähendab, et kui märkate arvutis mõne pesatüübi puudumist või teil lihtsalt ei ole neid piisavalt, siis saate selle probleemi mõne minutiga lahendada tavalise kruvikeeraja abil. See ei nõua erilisi teadmisi ega oskusi.

Igal probleemil on lahendus!

Proovime ette kujutada probleemi, mis esineb sagedasel arvutikasutajal. Viimasel ajal on muutunud väga populaarseks välised kõvakettad või USB-mälupulgad. Nende seadmete mälumaht kasvab pidevalt ning selleks, et kasutajate töö oleks veelgi mugavam, tõhusam ja kiirem, loodi uut tüüpi USB 3.0 liides. See on umbes 10 korda kiirem kui vana USB 2.0 tüüpi liides! Ilmselgelt soovib igaüks meist, et info edastamise või salvestamise protsess oleks kiirem.

Kas teie arvuti on veel piisavalt hea, vastab teie vajadustele, kuid sellel pole USB 3.0 pesa? Lahendus on lihtne: ostke kontroller, ühendage see arvutiga ning te saate 2 või isegi 4 uut USB-ühenduse tüüpi. Kas pole lihtne?

Valikuvõimalused

Enamik kontrolleritel on välis- ja mõnel siseliidesed, mis on mõeldud seadmete ühendamiseks arvutikorpuse sees.

Kontrollerid võimaldavad paigaldada uusi pesasid või funktsioone erinevatel eesmärkidel. Kas LAN võrguühenduse pesa läks katki või te pole selle kiirusega rahul? Või soovite, et arvutis oleks traadita internetiühendus? Kõik on võimalik!

Loomulikult leiavad kontrollerid ka need, kes vajavad harvemini kasutatavaid vanemaid liideseid, nagu näiteks COM, LPT või RS232. Neid kasutatakse vanemate seadmete juhtimiseks või nende programmeerimiseks.

Kõige olulisem on mugavus!

Kui te kavatsete kasutada pesasid tihti, siis tasub huvi tunda, kas on olemas kontrollerid, mida saab monteerida korpuse peale. Tavaliselt on need USB-kontrollerid ja kaardilugejad, erinevat tüüpi andmekandjad. Ilmselt te ei tahaks USB-mälupulga kasutamise vajadusel iga kord laua alla ronida.

Kui teie arvuti korpus on väiksem, kui tavalised korpused, siis uurige, kas teid huvitav kontroller sobib madala profiiliga kinnitusele. See on väikese kõrgusega metallplaat, mis on mõeldud madalamatele korpustele. Koos sellega kinnitatakse kontroller korpuse külge.

Kuidas valida?

Mikrokontrollerit valides, on oluline silmas pidada, millist tüüpi pesa või funktsiooni te vajate. Samuti on tarvis teada, kas pesa peab olema sees- või väljaspool.

Tasub teada, millist tüüpi pesad on arvutiplaadil saadaval ja kas on olemas vabu pesasid.

Regulaatorid - millised on kõige populaarsemad?

Regulaatorid - milliseid soovitatakse?

Regulaatorid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?

TOP3 kõige kõrgemalt hinnatud:

  • Delock (89315)
  • Delock (89178)
  • Axago (PCEA-P1)