Kõik kategooriad

Arvutid ja IT- tehnika

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sülearvutid, lauaarvutid, tahvelarvuti ja muu IT tehnika

Arvutitehnoloogiast on saanud lahutamatu osa meie elus. Tehnoloogia areng ja soov kasutada üha paremat arvuti ja IT-tehnikat, ajendab meid aeg-ajalt uuendama ja arendama oma olemasolevat arvutitehnikat. Kaup24.ee veebilehelt on Sulle soodne võimalus kõike seda omale lubada, siit leiad uusimad sülearvutid ja lisatooteid (kotid, jahutid, laadijad, välised kõvakettad jne), lauaarvutid, tahvelarvutid, monitorid ja muu kontoritehnika. Samuti leiad veebilehelt Kaup24.ee laias valikus tahvelarvutid, mida saab muuta väikeseks klaviatuuriga arvutiks, tahvelarvuti lisatarvikuid, erinevaid e-lugereid ja kotte mugavaks ja ohutuks tahvelarvuti kandmiseks.

Milline arvuti valida?

Sülearvutid ehk laptop sobivad siis, kui elad kiiret eluviisi ning pead oluliseks arvuti olemasolu igas olukorras. Seda on kerge kaasas kanda ning iga kell see avada. Lauaarvuti sobib ideaalselt siis, kui veedad enamus aega arvutiga tegeledes kodus või näiteks sobivad lauaarvutid hästi arvutimängude mängimiseks. 

Võimalus on soetada ka tahvelarvuti, mis on kaasaegsem variant. Tahvelarvuti on puutetundlik, kuid osade inimeste jaoks võib see tunduda vähem võimalusterohkem. Seetõttu on oluline selgitada, mida Sina ootad arvutilt ning mis on põhieesmärk, miks seda vajad. 

Muu tehnika  

Multimeedia maailm on lai ja meie tahame kõiki neid valikuid Sulle pakkuda - kuulamine, vaatamine, mängimine  ja seda kõike veel väga hea kvaliteediga.

Tootevalikusse kuuluvad veebikaamerad, kõrvaklapid ja mikrofonid, erinevatelt tootjatelt, et muuta töö arvutiga mugavamaks ja nauditavamaks. Ühendades arvutiga erinevaid multimedia seadmeid, muudad selle meelelahutuskeskuseks. Samuti on valikus ka erinevaid mängukonsoole, droonid ja erinevaid tarkvarasid, et arvutit saaks kasutada nii meelelahutuseks kui ka töötamiseks. 

Kui soovid oma arvutit ise üles ehitada, on võimalus Sul soetada klaviatuur või monitor oma maitse järgi - valikus on neid erinevates suurustes ja disainides.

Kuna arvuti nagu iga teine tehnikaseade vajab hooldust, siis on oluline soetada arvuti puhastamise ja hooldamise vahendeid. Veel leiad kaableid ja juhtmeid, arvuti ühendamiseks teiste seadmetega.

Valikus on ka kontoritehnikat - paberimajanduses on ikka vajalik printer, mugavaks istumiseks kontoritoolid ja muudki.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Leia endale sobiv IT-tehnika kaup24.ee veebilehelt. Meie pakume suurimat valikut koos soodsate hindade ja paindlike ostu- ja maksetingimustega. Ära unusta vaadata ka Kampaania ja Lõpumüügi suurepäraseid allahindlusi ning kindlasti ära jäta neid võimalusi kasutamata.

Telli kaup internetist ja kuller toob selle Teile mugavalt koju!