Arvutikaablid

(420)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Arvutikaablid

Arvutite kasutamisel on sageli vaja kasutada lisatarvikuid, mis vajavad kaableid arvutite ja muude seadmete jaoks. Need  on mikro-USB, midi, telefoni, printeri, fotoaparaadi kaablid. Nende abiga saame mugavalt kasutada kõiki arukaid tehnoloogiaid ja kindlasti ei tasu muretseda selle pärast, et juhtmete ühendamine on pikk ja keeruline protsess.

Kuidas valida sobivad audiokaablid, arvutikaablid või USB kaabel?

Kaabel, arvuti, TV - need kolm komponenti on piisavad, kui soovite vaadata teleri ekraani kujutist arvuti ekraanilt või vastupidi.  Neid tooteid kasutatakse mitte ainult ühenduse loomiseks, vaid ka andmete edastamiseks - kaamerate USB kaabel või juhe võimaldab teil kõik fotod kaamerast soovitud seadmesse üle kanda ja laadida. Sama põhimõte on ka USB-kaablite kasutamiseks telefonide iPhone, Apple, Samsung, Nokia ja teiste jaoks - nende abil saab kiiresti ja mugavalt kätte vajalikku teavet. Valikus on veel näiteks audiokaabel Lemona, USB HDMI, HDD, Aux ja erinevad arvutikaablid.

Sageli kasutatakse ka sülearvutite toitejuhtmeid, mis võimaldavad teil laadida seadmeid ja jätkata nende kasutamist. Video ja audiokaablid võimaldavad ühendada kõlarid, videokaamerad ja muud seadmed arvutiga või nutitelefoniga. Nende toodete kasutamine ei vaja mingeid spetsiifilisi teadmisi - piisab, kui lihtsalt teada, millist varianti vajate.

Soovitame valida on mitu sellist juhet, kuna neid on mugav kasutada sõidu ajal ja ka kodus ei ole varukaabel üleliigne. Muidu video- ja heli optilise kaabli hind vastab nende kvaliteedile, nii et saate neid tooteid kasutada ilma täiendavate probleemideta.

Kaableid valides veendu, et see sobib Sinu seadmega. Näiteks Apple Lighting kaabel ei sobi suuretõenäosusega Android telefonile, audiokaabel ei sobi ilmselt kuhugi, kuhu käib USB kaabel ja vastupidi. Seetõttu soovitame enne ostu lugeda üle tootekirjeldused. Kui Sul on toodete osas veel küsimusi, võid need esitada meie klienditeenindusele. 

Osta vajalikud kaablid ja juhtmed Kaup24 e-poest

Kõik need ja paljud muud kaablid ja juhtmed on müügil E-poes "Kaup24.ee". Kutsume teid külastama meie poodi ja valima teile sobivat.  USB-kaablite hind meie poes on soodne. Samuti on mugav, et USB-kaablid UC-E6, RS232, RCA, TTL, Data, Lightning, Link, Lpt, Canon, Com, Nikon ja teisi müüakse internetis - vaid mõni klikk nupul ja vajalikud kaubad jõuavad teie koju. 

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!