Välised kõvakettad

(194)
Toodete kuvamine

Välised kõvakettad

Paljude jaoks on arvuti nagu teine, virtuaalne kodu – suur osa meist veedab seal ju suurema osa oma päevast. Seetõttu on need seadmed pungil täis meie jaoks väga olulist teavet ning ühel päeval, kui Sinu arvuti on hakanud aeglaselt töötama, võib üheks põhjuseks olla sisemälu täitumine. Sellisel juhul tuleb appi väline mälu ehk väline kõvaketas (HDD).

Väline kõvaketas annab sülearvutile rohkem kiirust ja võimekust. Välise kõvaketta mahud on väga erinevad, mistõttu tuleb enne selle soetamist läbi mõelda, kui suurel hulgal infot Sul talletada on tarvis.
Kõvakettad, 720RPM välised kõvakettad, Wi-Fi, LAN või teised lahendused pakuvad meile võimalust dokumente salvestada ja hoiustada ootamatute olukordade tarbeks, mil arvutil võib esineda rikkeid, mis kustutavad kõik Su failid, millest Sul ka koopiad puuduvad. Seetõttu tasukski endale muretseda väline kõvaketas, mida on lihtne kasutada, kaasas kanda ning mille abil on võimalik laadida andmeid otse arvutist kettale ilma, et oleks tarvis täiendavaid juhtmeid, kaableid või teisi ühendusi.

Väline andmekandja on ääretult mugav ka reisimisel, näiteks USB-mälupulk, mida on ääretult lihtne kasutada ning mis ei kaalu praktiliselt midagi. Väliste andmekandjate hinnad muudavad seadmed taskukohaseks igaühele, mistõttu on ka valik üsna rikkalik.
Parimat andmekandjat valides on suureks abiks tootekirjeldus ja kasutajate poolne tagasiside ning hinnang, mis muudavad valiku tegemise lihtsamaks. Lisaks tasub seade soetada sooduskampaaniate ajal, mil on võimalik osta kallis toode tunduvalt soodsama hinna eest.

Ei ole ühest vastust, milline kõvaketas oleks parem ja milline halvem, kuna kasutajate vajadused on väga erinevad. Valiku tegemisel saavad üldjuhul otsustavaks hind, kvaliteet, disain, võimekus ning kiirus. Kõik oleneb Sinu soovidest.

Oled hetkel hea hinnaga välise andmekandja otsinguil? Hea valiku soodsa hinnaga kõvakettaid leiad Kaup24.ee e-poest, kus on pidevalt käimas erinevaid allahindlusi, mille käigus on võimalik endale äärmiselt soodsa hinnaga seade soetada. Meie valikusse kuuluvad muuhulgas Toshiba, Western Digital, Hitachi, Samsung, Adata, Lacie, Verbatim, Apple ja teised tuntud tootjad, kelle tooted on äärmiselt usaldusväärsed ja kvaliteetsed. E-poest kauba tellimine on ääretult mugav – Sul on võimalik välja valida endale meelepärane andmekandja ning soetada see vaid paari nupule vajutusega ning soovi korral saadetakse seade Sulle ka otse koduukse taha.
Niisiis, vali endale sobiv mudel välja ning hoia kõik Sulle vajalik info turvaliselt välisel andmekandjal!