Rulood, kardinad, kardinapuud

Kardinad aitavad tagada Sinu kodus privaatsuse, kuid on ka visuaalselt kenad täiendused igasse ruumi. Meie valikust leiad nii voldikkardinad, päevakardinad, pimendavad kardinad, tüllkardinad ning muud kardinad siinidele ja kardinapuudele. Valikust leiad ka rulood, mis on samuti praktilised lahendused toa pimendamiseks. Suvepäevadel on tüütuks külalisteks sääsed, mispärast leiad valikust ka sääsevõrgud. Valimisel pööra tähelepanu kardinate ja ruloode disainile, värvidele ja mõõtmetele. Need peaksid sobima ülejäänud interjööriga ning akende mõõtmetega. Valikust leiad veel kardinapuud, millele kardinad paigaldada - ka siinkohal pööra tähelepanu akende mõõtmele ja sobivusele. Tutvu lähemalt valikuga ning vali sobivad juba täna!

Rulood, kardinad ja kardinapuud

Lisaks sellele, et rulood ja kardinad suudavad katta akent nii, et võõrad inimesed ei saaks sisse näha, on nad lisaks veel suurepärased vahendid oma kodu interjööri täiustamiseks. Selleks vaid tea oma maitset ja lähtu oma kodu interjööri stiilist, et leida perfektsed variandid. Järgnev valiku ülevaade ja paar nippi aitavad loodetavasti selle valiku tegemise teha Sinu jaoks lihtsamaks.

Kuidas valida sobiv ruloo, kardin ja kardinapuud?

Ruloo ja kardinate valimisel on oluline tähelepanu pöörata pigem nende disainile. Näiteks kardinad kööki, lastetuppa ja elutuppa võivad olla täiesti erineva kujundusega, mistõttu on oluline teada, kuhu Sa parasjagu kardinat otsid. Lastetuppa näiteks sobivad pigem lõbusates värvides kardinad, kööki midagi neutraalsemad ja elutuppa midagi hubast. Siiski ei peaks alati kardinad olema täiesti katvad, mistõttu oleks mõistlik soetada kaherealine kardinapuu ning muretseda läbipaistavamad päevakardinad, et valgus paistaks tuppa. Disaini valimise otsustamine käib ka ruloo kohta, kuid siin pigem domineerivad värvid üle mustrite. 

Ennekõike kardinate soetamisel tuleb leida sobivad kardinapuud. Kardinapuud on samuti erinevates disainides, mis muudavad atmosfääri hubasemaks ja mitmekülgsemaks. Neid on olemas nii puidust, metallist kui ka plastikust ning valik sõltub Sinu eesmärkidest ja soovidest. Ka neid on võimalik leida erinevates disainides - ei pea alati olema üksluine ja igav valik.

Sääsevõrk on eriti kasulik suvel, kui sääsed kipuvad tulema tuppa ja segama näiteks öösel und. Enamasti paigutatakse seetõttu see voodi kohale. Siiski on võimalik need paigutada ka akendele ja ustele, mis tagab sääskede eemaloleku ka mujal.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 e-poest leiad suures valikus sisustuselemente oma koju suurepärase hinnaga. Meie garanteerime Sulle parima hinnapakkumise, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsama hinnaga, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul on võimalik hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Lisaks pakume mitmekülgseid kauba kättesaamise võimalusi, järelmaksu võimalust ja 2 nädalast ostugarantiid juhul, kui ostetud toode mingil põhjusel siiski ei sobi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!