Kuurid

(34)

Kuurid on suurepärased täiendused Sinu aia interjööri, pakkudes ka praktilisust - need aitavad hoiustada tööriistu, palke ning muid vahendeid. Kuuri valimisel pööra tähelepanu selle mõõtmetele - meie valikust leiad erinevates suurustes aiakuure, mis mahuvad ka väiksematesse aedadesse. Kvaliteetne aiakuur peaks olema vastupidav ka suurtele koormustele, ilmastikukindel ning hea ventilatsiooniga, et vältida selle mädanemist ja roostetamist - vaid nii saad olla kindel aiakuuri pikaajalises elueas.. Kindlasti pööra tähelepanu ka kuuri disainile ning olemasolevale aia interjöörile - valikust leiad selleks erinevates värvides ja materjalidest kuure. Meie veebipoes toimub kuuride müük - kasuta kõrvalolevaid filtreid ning vali välja kõige sobivam.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kuurid

Kui Sul on palju tööriistu või muid vahendeid, mis muidu sisetingimustesse ei mahu, siis tasub aeda valida lisahoiustamiseks kuur. Kuna kuure ja kappe on mitmeid, siis pööra valimisel tähelepanu järgnevatele nõuannetele, mis muudavad valimise kindlasti mugavamaks.

Kuidas valida sobiv aiakuur?

Kui oled otsimas oma aeda sobivat kuuri, tasub esmalt tähelepanu pöörata kuuri mõõtmetele. Kui Sinu aed on eelkõige väiksem, siis tasub eelistada ka väiksemat kuuri. Suured kuurid võivad ära rikkuda Sinu aia visuaalse poole - see tähendab ka vähem ruumi muudeks olulisteks taimedeks ja esemeteks. Seepärast võta arvesse oma aia suurust ning hoiustavate tööriistade kogusest - kui võimalik mõõda üle oma aia ala mõõdud ning võrdle neid valikus olevate kuuride suurustega, et saada aimu, milline suurus võiks Sinu aeda sobida.

Kuride sisemisest ehitus olene sellest, mida Sa hoiustada soovid - on selleks tööriistad, küttepuud, kinnitusvahendid või muu? Kindlasti pööra tähelepanu ka põrandale - põrand peaks vastu pidama koormusele kuni vähemalt 100 kg. Kuuri materjal peaks olema vastupidav, sisseehitatud ventilatsiooniga ja ilmastikukindel, mis ennetab roostetust ja mädanemist. Katus peaks taluma koormust (näiteks lund) ning uks võiks olla lukustatav. Kasuks tuleb kindlasti ka kerge ja kiire paigaldus.

Kuna kuur saab osaks Sinu aia interjöörist, tasub tähelepanu pöörata ka kuuri disainile. Millised värvid sobivad ülejäänud aia interjööriga - olgu selleks aiamööbel või maja ise. Näiteks leiad valikust tagasihoidlikes hallides värvides kuure kui ka traditsioonilisest puidust kuure, mis sobivad iga interjööriga.

Kui Sul on aiakuuride kohta täpsustavaid küsimusi, tasub võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel. Kui võimalik, tutvu ka teiste ostjate poolt antud arvustustega, mis muudavad ostlemise kindlasti kergemaks.

Kuuride müük Kaup24 veebipoes

Kaup24 on veebipood, kust leiad suures valikus erinevaid aiakuure koos soodsate hindadega. Lisaks kiirele tarnele pakume ka paindlikke tarneviise - Sina saad valida, kas soovid kaupa kätte saada pakiautomaadi, kulleri või esinduse vahendusel. Igale ostule kehtib ka 2-nädalane ostugarantii - mittesobivad tooted saad kas tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!