Kasvuhooned

(143)

Hästi valitud kasvuhoone viib ellu iga rohenäpu unistused, pakkudes stressimaandavat ajaviidet ja hooaja lõpul suurepärast saaki. Uue taimehoone tellimine internetist võimaldab kodust lahkumata tutvuda kaubavalikuga ja osta meelepärase mudeli sobivast materjalist, nagu näiteks PVC-st või polükarbonaadist.  
 
Kaup24.ee e-poe laiast valikust leiad mitmed tooted soodsalt ja erinevate mõõtudega, erinevate suurustega, vastavalt oma vajadustele. 

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
2 676 hinnangut. Vaata kõiki

Kasvuhooned

Kasvuhoone on hindamatu abimees igale aiapidajale ja vajalik, et mitmed armastatud soojalembelised taimed, nagu näiteks paprika, kurk, tomat aga ka viinamari, saaksid valmis. Taimede hoone suurus sõltub kasvatavatest taimedest ning hobiaednikule on igati sobiv näiteks 10 – 14 m2 suurune kasvuhoone.

Kattematerjali osas on kõige levinum polükarbonaat, mis on tänaseks päevaks sisuliselt välja vahetanud klaaskasvuhoone. See on purunemiskindel ja vajab vähem hooldust. Lisaks on see ka taimede jaoks sõbralikum lahendus, kuna hajutab valgust ja hoiab soojust. Polükarbonaadist kasvuhoonetele lisaks on levinud ka erinevad kile-ja plastikkattega (näiteks PCV ja polüpropüleen), mis on hõlpsasti teisaldatavad, ning lisaks ka soodsa hinnaga.

Kuju ja asukoht aias

Kõige populaarsemad on kaarekujulised kasvuhooned, mida valitakse mitte ainult selle ilusa kuju, vaid ka funktsionaalsuse tõttu. Kaare kuju tõmbab ligi rohkem päikesevalgust, et isegi jahedatel päevadel ei peaks Sinu taimed jahtunud keskkonnas kasvama.

Tõsi, kaarekujulised taimede hooned on üsna suured, nii et kui Sinu aias ei ole kuigi palju vaba ruumi, siis sobivad täiuslikult hoopis minikasvuhooned. Need sobivad varajase saagi ja väikeste taimede kasvatamiseks, nagu redis, petersell, brokoli. Ruumi on piisavalt ning saad edukalt selles oma taimi kasvatada. Sellised minikasvuhooned on odavamad, mistõttu võiksid kaaluda selle soetamist eriti siis, kui teed aiandusega alles tutvust.

Lisaks on saadaval kaldus- ja tilgakujulised hooned, mis on veidi vähem funktsionaalsed, kui kaardus kasvuhooned, kuid sobivad ideaalselt kõrgemate taimede kasvatamiseks.
Valides on oluline tähelepanu pöörata ka kohale, kus plaanitav taimede hoone seisma hakkab - et tagada selle maksimaalne tõhusus, tuleb see paigaldada kohta, kus ei ole kõrgeid puid ega varju. Seetõttu peaksid eelnevalt hindama mõõtmeid, mis Sinu aeda sobiksid ning vajadusel saad kasutada ka minikasvuhoonet.

Kasvuhoonete müük internetis soodsa hinnaga

Soovitud toote ostmine e-poest on lihtne ja mugav - ost saab tehtud kodust lahkumata.

Meelepärast kasvuhoonet või taimelava otsides saad valida sobiva tüübi, panna paika hinnaklassi, suuruse ning materjali. Lisaks kattematerjalile tasub tähelepanu pöörata ka konstruktsioonielementidele. Alumiiniumist ja plastikust raamid on kerged ning enamasti tuleb need kinnitatada tugevamale alusraamile. Kõige soodsamad on plastikraamid, mis sobivad eelkõige väiksematele kasvuhoonetele.

Metallraamidest on mõttekam eelistada tsingitud rauda, mis hoiab eemale karkassi kahjustava korrosiooni ja rooste.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt